Latvijas čempionāts U14 grupai
Otrdiena, 19 jūnijs 2018 08:15

Liepājs rajona sporta skolas jaunie vieglatlēti aizvadījuši arī savas šīs sezonas svarīgākās sacensības – Latvijas čempionātu U14 grupai. Šajā grupā sacenšas vieglatlēti, kuri dzimuši 2005. un 2006. gadā. Sacensības notika Ogres stadionā un, lai varētu startēt, tad sportistiem jau iepriekš bija jāuzrāda attiecīgi rezultāti, jo čempionātā startēt var tikai spēcīgākie.Tiesības startēt čempionātā bija izcīnījuši 10 Liepājas rajona sporta skolas vieglatlēti no Aizputes, Grobiņas un Kalētiem. Labus rezultātus uzrādīja Ieva Un Madara Pūpolas, kuras 2000 m skrējienā izcīnīja sudraba un bronzas godalgas distanci veicot, attiecīgi, 7:37,15 un 7:39,74. Otrā vieta arī Kalētu sportistam Kārlim Pizikam lodes grūšanā ar rezultātu 11,94 m, Kārlim arī 4. vieta diska mešanā ar rezultātu 26,26 m.

Augsto ceturto vietu 80 m skrējienā izcīnīja grobiņniece Elizabete Kociņa, distanci veicot 11,04 sekundēs, Elizabetei arī sestā vieta 300 m skrējienā ar rezultātu 45,83. Piekto vietu diska mešanā (24,19m) un sesto vietu šķēpa mešanā(29,21) izcīnīja kalētniece Agate Kadeģe. 1000 m skrējienā startēja Grobiņas pārstāve Anna Marija Mackare un aizputniece Keita Upeniece. Abām meitenēm jauni personīgie rekordi 3:29,47 un 3:35,16 un izcīnītas, attiecīgi, 7. un 10. vieta. Kārlis Antonio Dobelis startēja 80 m skrējienā un šķēpa mešanā. 80 m veic 12,04 sekundēs, kas deva 39. vietu, bet šķēpu raidīja 33,37 m tālu un ierindojās 13. vietā. Nākošie par Latvijas čempionāta medaļām sacentīsies U18 un U20 grupas vieglatlēti 21.-22.06. Saldū, bet U16 grupas vieglatlēti 29.-30.06. startēs Ventspils stadionā.