Stirnubuks lec Piebalgas pļavās
Otrdiena, 19 jūnijs 2018 08:11

Meža taku skrējēji jau aizvadījuši trešo sacensību “Stirnubuks“ posmu, kas šoreiz risinājās ainaviskajās Piebalgas pļavās un netipiski jau notikušajiem posmiem, šoreiz mežā ieskriet nācās tikai mazliet, jo lielākā daļa visām distancēm vijās pa ļoti skaistajām un paugurainajām pļavām. Starts un finišš dalībniekiem bija pašā Vanagkalnā, no kura pavērās burvīgs skats uz apkārtni. Arī Liepājas rajona sporta skolas audzēkņi devās uz tālo Piebalgu, lai kārtējo reizi pārbaudītu spēkus Vāveres skrējienā, kurš šoreiz bija mazliet garāks par 6 km. Vislabāk veicās Artūram Niklāvam Medvedam, kurš svinēja uzvaru gan kopvērtējumā, gan arī savā U20 vecuma grupā.

Mazliet, tikai dažas sekundes līdz uzvarai pietrūka Līvai Skorejai U16 grupā, kura izcīnīja otro vietu. Otrā finišēja arī Santa Zemture U20 grupā, bet augsto trešo vietu izcīnīja Ieva Pūpola U14 grupā. Trešā finišēja arī trenere Maija Pūpola pieaugušo konkurencē Vāveres skrējienā. Mazliet spēku līdz goda pjedestālam pietrūka Keitai Upeniecei, kura izcīnīja 4. vietu U14 grupā, kā arī Martai Ļaudamai, kura finišēja piektā U10 grupā. Labāko desmitniekā iekļuva Una Undīne Ungere,Daniels Lagzdiņš, Sandra Stieģele,Madara Pūpola un Reičela Rone. Gandarīti par skaisto skrējienu bija arī pārējie skrējēji- Alise Otaņķe, Betija Bigača,Marats Nadjaks,Paula Biteniece,Marta Cinovska, Zane Eglīte, Krista Eglīte Egliņa, Hanna Cinovska, Megija Vilka, Renāte Ausmane, Markuss Zeltagrauds, jo dalībnieku skaits šajās sacensībās ir ļoti liels, jaunākajās vecuma grupās startēja pat 106 dalībnieki grupā. Nākošais posms skrējējus pulcēs jau tepat Kurzemes pusē- Kamparkalnā 28.07.2018.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads