Ogres Zilo kalnu Stirnubuks
Ceturtdiena, 10 maijs 2018 14:10

 Stirnubuks ir lēcis arī Ogres Zilajos kalnos, kur skrējēji aizvadīja jau šo sacensību otro posmu. Veiksmīga šī jaukā pavasara diena bija arī Liepājas rajona sporta skolas vieglatlētiem, kuri uz sacensībām bija devušies kuplā skaitā. Sporta skolas audzēkņi startēja Vāveres distancē un cīnījās par uzvarām skolu čempionāta ieskaitē. Šoreiz bija jāpieveic takas un taciņas, jāpārvar kalni un lejas 6 km garumā, kas arī lieliski izdevās.

Visaugstvērtīgāko rezultātu jau tradicionāli sasniedza Artūrs Niklāvs Medveds, kurš bija ātrākais no visiem vīriešu kārtas pārstāvjiem šajā distancē un, protams, arī svinēja uzvaru savā U20 grupā. Šajā grupā meitenēm otro vietu izcīnīja Santa Zemture, bet U16 grupā otrā finišēja Līva Skoreja, savukārt U14 grupā arī otrā bija Ieva Pūpola. Šoreiz ar ceturto vietu nācās samierināties Marta Ļaudamai U10 grupā, Valteram Jonasam U12 grupā, kā arī trenerei Maijai Pūpolai sieviešu konkurencē. Augsto 7. vietu izcīnīja Keita Upeniece U14 grupā, bet Madara Pūpola finišēja 12. vietā. Konkurence sacensībās bija ļoti liela, jo, piemēram, U14 grupas meitenēm startēja 135 dalībnieces, U12 grupas zēniem 153 dalībnieki, U14 zēniem 152,citās vecuma grupās dalībnieku skaits svārstījās no 20-110. Labāko divdesmitniekā iekļuva arī Renāte Ausmane, Undīne Una Ungere. Grūto, bet ainaviski skaisto distanci pieveica arī Lelde Leila Dzirko, Marta Cinovska, Markuss Zeltagrauds, Markuss Pabērzis, Sandra Stieģele, Alise Grīnberga, Alise Zemture, Alise Otaņķe, Daniels Blumbahs, Marats Nadjaks. Prieks arī, ka sporta skolu un klubu konkurencē Liepājas rajona sporta skola šajā posmā bija trešā stiprākā komanda. Stirnubuka distancē, kas šoreiz bija 21 km gara startēja Iveta Pūpola un Rainers Meiers. Iveta svinēja uzvaru savā vecuma grupā, savukārt Rainers kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena savā vecuma grupā. Nākošais sacensību posms notiks Piebalgā 9. jūnijā.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads