Aizputes ģimeņu volejbola turnīrs 2017
Otrdiena, 02 janvāris 2018 11:04

 Aizputes ģimeņu volejbola turnīrā piedalījās 32 ģimeņu komandas no Aizputes novada, Liepājas un Kuldīgas. Ģimenes tika sadalītas 3 grupās pēc spēku samēriem un sagatavotības.

"Iesācēju" grupā 1.vieta Juriki - Kārlis, Indra un Gints, 2.vieta Pūpoli - Ieva un Madars, 3.vieta Cinovski - Hanna un Matīss, vēl piedalījās Pūpolu un Alseiku ģimenes.

"Amatieru" grupā 1.vieta Roņi - Reičela, Ieva un Zintis, 2.vieta - Pēki - Kristers, Denijs un Vilnis, 3.vieta Sjomkāni - Megija, Eva un Aigars, vēl piedalījās Tauriņu, Cveigelu, Mārtiņsonu, Blūmu, Jonasu, Liepiņu, Ķeķu, Kāpiņu, Ķemeru, Freiju, Landsmaņu un Skaņu ģimenes.

"Profu" grupā 1.vieta Andersoni - Elva, Dāvis un Aldis, 2.vieta Zombergi - Artis un Dainis, 3.vieta Božes - Sindija un Uģis, vēl piedalījās Rudzāju, Pļavnieku, Sammu, Štrausu, Bartašēvicu, Milzarāju, Gūtmaņu, Sedolu un Levicu ģimenes.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads