Karostas Stirnubuks
Pirmdiena, 30 oktobris 2017 09:08

 Ar ņipru lēcienu Karostā finišējis šīs sezonas pēdējais Stirnubuks, jeb taku skriešanas sacensības, kas visas sezonas garumā notika 7 posmos. Arī Aizputes novada skrējēji piedalījās šajās skriešanas sacensībās un veiksmīgi aizvadīja arī pēdējo posmu tepat tuvajā Liepājā. Skolu jaunieši startēja 5 km garajā Vāveres skrējienā.

Ar ņipru lēcienu Karostā finišējis šīs sezonas pēdējais Stirnubuks, jeb taku skriešanas sacensības, kas visas sezonas garumā notika 7 posmos. Arī Aizputes novada skrējēji piedalījās šajās skriešanas sacensībās un veiksmīgi aizvadīja arī pēdējo posmu tepat tuvajā Liepājā. Skolu jaunieši startēja 5 km garajā Vāveres skrējienā. Pirmie savās grupās finišēja Artūrs Niklāvs Medveds,Līva Skoreja, Ginta Krūzēna, Keita Upeniece, Valters Jonass, otrās vietas izcīnīja Ieva Pūpola, Marta Bādere, Mareks Ņikiforovs, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Ingus Bogdanovs un arī Maija Pūpola Vāveres kopvērtējumā. Labāko desmitniekā iekļuva arī Kevins Sūna( 8.v.), Nadīna Keita Ķemere (6.v.), Tīna Renāte Šalma (10.v.), Ingrīda Veisbuka (4.v.), Madara Pūpola (7.v.), Marta Ļaudama (5.v.), Daniels Lagzdiņš (4.v.), Linards Nikolass Ņikiforovs ( 5.v.), Klāvs Kirfs (10.v.) Aizputes jaunieši šoreiz startēja rekordskaitā, kopā 51, kas arī palīdzēja izcīnīt 3. vietu skolu konkurencē, kur tika vērtēts pēc visvairāk finišējušo dalībnieku skaita. Skolēni noslēdza arī cīņu par Latvijas čempionāta medaļām taku skrējienā, kur tika vērtēti 3 labākie posmi. Arī kopvērtējumā aizputniekiem sezona ir bijusi veiksmīga uzvaras izcīnīja U 20 grupā Artūrs Niklāvs Medveds, Santa Zemture, U16 grupā Līva Skoreja, otrā vieta U12 grupā Keitai Upeniecei, bronzas medaļas U18 grupā Gintai Krūzēnai, Marekam Ņikiforovam, U10 grupā Valteram Jonasam, U14 grupā Ievai Pūpolai. Kopvērtējumā ar ceturtajām vietām nācās samierināties Danielam Lagzdiņam, Ingrīdai Veisbukai, labus rezultātus uzrādīja un labāko desmitniekā iekļuva arī Marta Ļaudama, Reičela Rone, Madara Pūpola, Renāte Ausmane,Marta Bādere, Madara Alecka, Linards Nikolass Ņikiforovs. Visi šie jaunieši ir arī Liepājas rajona sporta skolas audzēkņi un savus rezultātus sasnieguši cītīgi trenējoties. Stirnubuka distancē spēkus pārbaudīja Iveta Pūpola, kura šoreiz finišēja sestā absolūtajā vērtējumā sievietēm , bet vecuma grupā kāpa uz otrā pakāpiena. Ivetai veiksmīgi bija starti visas sezonas garumā un kopvērtējumā sievietēm izcīnīta otrā vieta. Zināms, ka nākošajā sezonā pirmais Stirnubuks lēks Tērvetes dabas parkā.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads