Stirnubuks ir lēcis arī Gaujas Senlejā
Otrdiena, 10 oktobris 2017 13:10

 Sacensību “Stirnubuks” skrējēji pirmspēdējā posmā pārbaudīja spēkus gleznainajā alu pilsētā Līgatnē. Skolu jaunieši turpina cīņas par Latvijas čempionu tituliem taku skrējienos. Līgatnes posms bija salīdzinoši grūts posms, jo bija jāpārvar daudzi kalni, rudens lietavas bija piemērcējušas arī pļavas, mežus, kas skrējējiem bija papildu pārbaudījums, dažiem pat nācās iestigušās kurpes vilkt ārā no pamatīgiem dubļiem. Aizputnieki bija ātri un izturīgi.

Uzvaras savās grupās izcīnīja Artūrs Niklāvs Medveds, Līva Skoreja, Keita Upeniece, Santa Zemture, otrā finišēja Ieva Pūpola, bet trešās vietas izcīnīja Ginta Krūzēna, Mareks Ņikiforovs un Valters Jonass. Labāko desmitniekā finišēja Madara Pūpola, Reičela Rone, Marta Ļaudama, Linards Nikolass Ņikiforovs, Renāte Ausmane, Daniels Lagzdiņš, Anna Elena Ludvika. Līgatnes kalni grūtības nesagādāja un 5,8 km garo Vāveres distanci pieveica Markuss Zeltagrauds, Lauris Aleckis, Daniels Blumbahs, Betija Bigača, Marta Cinovska. Pieaugušajiem Vāveres distancē otrā finišēja Maija Pūpola. Savukārt Stirnubuka distancē startēja Iveta Pūpola. Interesanti bija, ka 20 km distances veicējiem distance veda cauri Līgatnes bunkuram. Iveta skrēja lieliski, kopvērtējumā sievietēm piekāpās tikai mūsu olimpietēm Ilonai Marhelei un Anitai Kažemākai un izcīnīja 3. vietu, bet savā vecuma grupā, protams, svinēja uzvaru. Pēdējā posmā Stirnubuks lēks tepat Liepājā, Karostā, 21. oktobrī. Tad arī būs zināmi Latvijas čempioni skolēniem taku skriešanā.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads