Valmieras maratons
Otrdiena, 10 oktobris 2017 13:07

 Kā jau daudzus gadus ierasts,Valmiera skrējējus pulcē, lai varētu pārbaudīt spēkus maratona, pusmaratona, kā arī 10,5 km un 6,2 km distancēs. Aizputes novada skrējēji piedalījās visās distancēs.

Pašā garākajā maratona distancē startēja Rainers Meiers, kuram šis šogad bija jau astotais maratons. Rainers finišēja pēc 3 stundām 39 minūtēm un 37 sekundēm, un izcīnīja 7. vietu V50 grupā. Pusmaratonu pieveica Iveta Pūpola. Ivetas laiks 1 stunda 32:17 un izcīnīta 2. vieta S40 grupā. 10,5 km distancē devās Maija Pūpola 5. vieta S40 grupā un Silvija Ervika 12. vieta S50 grupā. Jaunieši startēja 6, 2 km distancē. Šeit skaistu uzvaru izcīnīja Artūrs Niklāvs Medveds. Artūram šī bija jau ceturtā uzvara Skrien Latvija posmā un Artūrs jau pirms pēdējā posma Siguldā, arī ir nodrošinājis sev uzvaru visa seriāla Skrien Latvija 5 km kopvērtējumā vīriešiem, kā arī savā vecuma grupā. Savā vecuma grupā trešā finišēja Santa Zemture. Vēl labāko desmitniekā savās vecuma grupās iekļuva Ginta Krūzēna, Ieva Pūpola, Madara Pūpola, Līva Skoreja, kā arī turpat soli aiz labāko desmitnieka finišēja Marta Bādere un Anna Elena Ludvika. Raits solis pēc tālā ceļa un agrās celšanās bija arī Alisei Zemturei, Danielam Blumbaham, Renātei Ausmanei,Betijai Bigačai, Megijai Vilkai, Unai Undīnei Ungerei, Mikam Jānim Šternam. Nākošais un arī šīs sezonas pēdējais Skrien Latvija posms skrējējus pulcēs gleznainajā Siguldā 7. oktobrī.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads