WE RUN RĪGA
Otrdiena, 10 oktobris 2017 11:40

 Septembra sākumā skrējēji divas dienas cīnījās par uzvarām sacensībās We Run Rīga. Atšķīrībā no citiem gadiem, kad sacensību centrs atradās Mežaparka estrādē, šogad sacensību starts un finišs bija 11. Novembra krastmalā. Tas tikai paspilgtināja daudzu skrējēju izjūtas un arī Aizputes novada skrējēji bija sajūsmā par skrējienu, it īpaši tie, kas startēja 5 km distancē.

Šis skrējiens bija nakts skrējiens, starts tika dots 22:04, kad Rīgas ielas, nami, tilti ir jau izgaismoti, kas tikai vairoja skrējēju pozitīvās emocijas. Skrējiens ir īpašs arī ar to, ka visiem skrējējiem dalībnieka numura vietā ir kvalitatīvs skriešanas krekls, ar, kuru obligāti ir arī jāstartē šajā skrējienā. Uz starta stājās vairāki tūkstoši skrējēju, aizputnieku favorīts Artūrs Niklāvs Medveds atkal demonstrēja lielisku sniegumu un izcīnīja 2. vietu, tikai 4 sekundes pašā finišā zaudējot Reinim Hartmanim. Arī pārējiem aizputniekiem bija raits solis naksnīgajās Rīgas ielās. Savās vecuma grupās Ieva Pūpola finišēja 2. vietā, Līva Skoreja 3. vietā, Santa Zemture 4. vietā, Madara Pūpola 5. vietā, Ginta Krūzēna 5. vietā, Linards Nikolass Ņikiforovs 9. vietā, Keita Upeniece 10. vietā, Marta Bādere 13. vietā. Labi skrēja arī Mareks Ņikiforovs, Marats Nadjaks, Daniels Blumbahs, Una Undīne Ungere un Sanda Upeniece.

We Run Rīga otrā sacensību dienā sacentās pusmaratona, 10 km un bērnu skrējienu dalībnieki. Bērnu skrējienos startēja Aizputes pagasta pamatskolas skolēni. Šeit lielisku sniegumu demonstrēja Ringolds Dimants, kurš vecākajā grupā zēniem izcīnīja 2. vietu.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads