Jelgavas nakts pusmaratons
Otrdiena, 01 augusts 2017 16:00

 Jau ceturto gadu skriešanas seriāla Skrien Latvija ietvaros Jelgavā notiek vienīgais Latvijā nakts pusmaratons. Starts tiek dots 22:15, kad jau ir mazliet krēsla, bet finišs jau ir ap pusnakti, kad ir jau tumšs. Šogad sacensībās tika sasniegts dalībnieku rekordskaits, kas ir arī visu Skrien Latvija sacensību rekords -5000 dalībnieku.Tas arī pateicoties Jelgavas pašvaldībai, jo visiem Jelgavā deklarētajiem iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties sacensībās bez maksas.

Arī aizputnieki piedalījās šajā naksnīgajā skrējienā. 5 km distancē absolūtajā vērtējumā vīriešiem uzvaras laurus plūca Artūrs Niklāvs Medveds, uzvara, protams, arī savā vecuma grupā. Labi skrēja arī Ieva Pūpola, kura savā vecuma grupā izcīnīja ceturto vietu, soli aiz godalgoto trijnieka palika arī Santa Zemture vecākajā grupā meitenēm. Vēl labāko desmitniekā iekļuva Ginta Krūzēna, Madara Pūpola, Līva Skoreja, Mareks Ņikiforovs, Madara Alecka. Raits solis naksnīgajās Jelgavas ielās bija arī Maratam Nadjakam, Danielam Blumbaham, Renātei Ausmanei, Alisei Zemturei, Laurim Aleckim, Betijai Bigačai, Janai Vasilei, Annai Ludvikai, Martai Bāderei, Megijai Vilkai, Annijai Zāģerei un Martai Cinovskai. 10 km distancē startēja Silvija Ervika un Maija Pūpola, kuras izcīnīja, attiecīgi, 8. un 9. vietu savās vecuma grupās. Pusmaratonu pieveica Iveta Pūpola un Rainers Meiers. Ivetai izcīnīta otrā vieta S40 grupā. Nākošais Skrien Latvija posma jau 12. Augustā Kuldīgas pusmaratons.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads