Rēzeknes pusmaratons
Trešdiena, 26 aprīlis 2017 08:22

 Skrējiens Latgales sirdī Rēzeknē šogad notika jau ceturto reizi un pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu. Šis šoreiz bija skriešanas seriāla “Skrien Latvija“ otrais posms. Arī Aizputes novada skrējēji kuplā skaitā piedalījās šajās sacensībās. Rēzekne skrējējus sagaidīja ar nemīlīgu laiku- spēcīgs vējš un pus maratonistiem, kuri trasē jau devās agrāk, pat lietus. 5 un 10 km skrējējiem jau laika apstākļi bija uzlabojušies un uzspīdēja pat saulīte.

21,098 km garo distanci pieveica kazdandznieks Rainers Meiers, kurš trasē pavadīja 1h36:25 un V50 grupā izcīnīja 8. vietu. Piecu un desmit kilometru skrējēji startēja kopā, kas daudziem apgrūtināja startu un ātrajiem skrējējiem arī finišu, jo 5 km distancē startēja ļoti daudz dalībnieku, bija sajūta, ka visas Rēzeknes skolas ir iznākušas noskriet 5 km. Aizputniekiem Rēzeknes kalnainā trase padevās labi un uzvaras savās vecuma grupās svinēja Līva Skoreja un Artūrs Niklāvs Medveds, kurš bija arī otrais absolūtajā kopvērtējumā vīriešiem. Trešo vietu izcīnīja Ieva Pūpola. Labāko desmitniekā finišēja arī Madara Pūpola, Ginta Krūzēna, Santa Zemture. Raits solis bija arī Martai Bāderei, Annai Ludvikai, Reičelai Ronei, Renātei Ausmanei, Betijai Bigačai, Janai Vasilei, Nikam Birkenfeldam, Alisei Otaņķei, Mikam Šternam, Ričardam Strazdam, Esterei Šmitei, Rendijai Straupeniecei, Martai Cinovskai un Jānim Vīdmanim. 10 km distanci pieveica Silvija Ervika un Maija Pūpola. Silvija S50 grupā izcīnīja 5. vietu, bet Maija S40 grupā finišēja sestā. Nākošais Skrien Latvija posms notiks 30. aprīlī Daugavpilī.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads