Biķernieku pusmaratons
Ceturtdiena, 19 maijs 2016 08:37

 Kā jau pēdējos gados ierasts, Biķernieku pusmaratons skrējējus sagaida ar siltu laiku, kas pēc vēsā pavasara skrējējiem sagādā papildus pārbaudījumu. Arī šogad Aizputes novada skrējēji kuplā skaitā piedalījās šajās sacensībās, kas vienlaicīgi bija Skrien Latvija otrais posms.

Pusmaratonistiem starts tika dots jau neierasti agri, 10:00,kad vēl bija vēsāks. Labi Biķernieku kalniņi padevās Ivetai Pūpolai, kura izcīnīja uzvaru S40 grupā, distanci veicot 1h 31:33, kas ir arī jauns Aizputes novada rekords sievietēm pusmaratonā un arī Ivetas personīgais rekords. Rainers Meiers distanci veica 1h35:45 un V50 grupā izcīnīja 12. vietu.

Bērnu skrējienos labi startēja Ieva Pūpola, Madara Pūpola un Alise Otaņķe, kuras SB4 grupā izcīnīja , attiecīgi, 7., 10. Un 15. vietu.

5,6 km un 10,8 km skrējēji uz starta devās kopā. Šeit 5, 6 km distancē pirmais savā grupā finišēja Artūrs Niklāvs Medveds, otrās vietas izcīnīja Annija Zāģere un Ginta Krūzēna. Labi startēja arī Ieva Lavrova, kura ierindojās septītajā vietā , kā arī Silvija Ervika, Renāte Ausmane, Gusts Roģis,Anna Ludvika,Paula Biteniece,Jana Lamberte, Madara Alecka,Anete Jostmane un Undīne Ungere.

10,8 km pieveica Maija Pūpola un Alla Radžabova Cinovska, kuras S40 grupā izcīnīja attiecīgi 11. un 16. vietu.

Nākošais Skrien Latvija posms notiks 19. jūnijā, kad skrējēji startēs Ventspils maratonā, turklāt maratona distance būs pirmo reizi.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads