Latvijas pašvaldïbu 53. sporta spěles
Otrdiena, 03 maijs 2016 13:33

Latvijas pašvaldïbu 53. sporta spēles ir jau viducī, bet tabulā aiz Aizputes novada lïdz 23. aprïlim gozējās nulles.

Aprīļa beigās uz Bausku pirmos punktus ierakstït tabulā devās Aizputes novada dambretes komanda ar pastiprinājumu no Kuldīgas un svara stieni guļus spiest, pirmās grupas invalīds Zigmas Kidikas.

Kā vienmēr kuplā skaitā bija pārstāvēti tie novadi, kuros sporta darbinieki tiek vērtēti pēc novadu ieņemtajām vietām pašvaldïbu sporta spēļu noslēgumā.

Svaru stieņa spiešanā dažādās vecuma grupās un svaru kategorijās startēja 81 dalībnieks. Zigmas grupā no 50 - 60 gadiem ieņēma ceturto vietu un tabulā ierakstïja pirmos septiņus punktus.

Lai nokļūtu uz Daugavpili, kur 30. aprīlī notika sporta spēles brīvajā cīņā, skriešanas krosā un svaru bumbu celšanā divatā ar Zigmi bijām spiesti izmantot nogurdinošos satiksmes autobusa pakalpojumus. Bet neskatoties uz nogurdinošo ceļu, Zigmas svaru bumbu celšanā, uz Aizputi atveda pirmo 53. sporta spēļu zelta medaļu.

Zigmam asistēja un punktus skaitīja:Tālivaldis Sveilis