Rozentāla skriešanas svētki
Trešdiena, 30 marts 2016 08:17

 Saldus pilsēta par godu izcilajam latviešu māksliniekam Janim Rozentālam, bija sarīkojusi vērienīgus skriešanas svētkus. Lai arī 19. marta rīts sagādāja pārsteigumu ar ziemīgajiem laika apstākļiem, tas nebija šķērslis, lai Aizputes novada skrējēji nedotos uz jaukajām sacensībām, kuras notika pirmo reizi.

Paši mazākie sacentās 400 m un 800 m bērnu skrējienos, pārējie,atkarībā no trenētības pakāpes varēja izvēlēties 2 km, 5 km vai 10 km distanci.

2 km distancē uzvarēja Artūrs Niklāvs Medveds, otrā savā vecuma grupā finišēja Ieva Lavrova, bet trešā vecākajā grupā meitenēm bija Madara Kronberga.

5 km distancē uzvarēja Gunta Holštroma, bet sestā finišēja Annija Zāģere, sievietēm S40 grupā pirmo vietu izcīnīja Maija Pūpola.

Galvenā distance šajās sacensībās bija 10 km, kur sportisti absolūtajā vērtējumā cīnījās par diezgan lielām naudas balvām. Raits solis bija Ivetai Pūpolai, kura absolūtajā vērtējumā starp sievietēm finišēja otrā, bet vecuma grupā S40 izcīnīja pirmo vietu.

Visas dienas garumā sportistus izklaidēja muzikanti, kā arī jaunākie dalībnieki varēja darboties dažādās radošajās darbnīcās. Patīkami bija arī tas , ka finišs un pārējie pasākumi notika hallē un sportisti ziemīgos laika apstākļus pat nejuta.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads