Paraugs sportā
Pirmdiena, 14 marts 2016 16:53

 Aktīvu sportista dzīvi ir sācis Zigmas Kidikas. Neskatoties uz to, kad viņš ir cilvēks ar redzes problēmām viņš ir paspējis Aizputes vārdu ierakstīt Latvijas sporta vēsturē. Kā pirmais ieraksts bija, Latvijas republikas ziemas čempionāts airēšanā uz trenažieri "Concept 2" 16. janvārī Jūrmalā, kurās no Aizputes sportistiem neviens pēdējos gadus nebija startējis. Sacensībās startēja, vairāk kā 150 dažādu vecuma Latvijas airētāji un arī grupiņa dalībnieki no Latvijas neredzīgo sporta savienības, starp kuriem arī aktīvi airēja Zigmas.

Bet 12.martā Rīgā sacensībās "Mani pirmie starti" Zigmas ierakstījās Latvijas loka šāvēju aprindās, kā pirmais cilvēks Latvijā ar redzes zudumu, kurš startē sacensībās.

Tālivaldis Sveilis

 

 

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads