Aizputes novada ģimeņu sacensības volejbolā
Pirmdiena, 04 janvāris 2016 09:05

 2015.gada izskaņā 29.decembrī Aizputes novada sporta centra zālē norisinājās Ģimeņu sacensības volejbolā. Sacensības notika jau trešo reizi un šogad pulcēja 25 komandas ar 68 spēlētājiem. Ņemot vērā komandu sagatavotības līmeni un spēlētāju prasmi, tika izveidotas 2 grupas.

Pirmajā grupā, kur priekšsacīkstēs piedalījās 11 komandas, finālā sacentās 3 labākās. 1.vietu ieguva Boļšakovu ģimene (Toms Boļšakovs un Kristaps Bergs), viņi ar rezultātu 21:13 uzvarēja Bardanovskus (Aigars un Armands) un ar 21:16 bija labāki par Brikmaņu ģimeni (Andris Brikmanis un Viesturs Milzarājs). Savstarpējo spēli uzvarot ar 21:20 2.vietu ieguva Bardanovski, 3.vieta Brikmaņiem.

Vēl šajā grupā piedalījās sekojošas ģimenes - Grundmaņi, Sedoli, Rudzāji, Gulbji, Bartašēvici, Pūpoli, Eversoni un Mucenieki.

Otrajā grupā, kur startēja 14 komandas labāko vietu secība ir šāda - 1.vieta Ķeķu ģimene (Ance, Toms un Edgars), 2.vieta Tauriņi (Marta un Artis) un 3.vieta Reiņu ģimene (Linda, Zane un Rihards). Grupā sacentās arī Cveigeļu, Pēku, Apiņu, Landsmaņu, Freiju, Kāpiņu, Roņu, Sjomkānu, Jonasu, Dēklavu un Ķemeru ģimenes.

Sacensības organizēja Aizputes novada sporta centrs un labākie tika apbalvoti ar medaļām un uzvarētāji ar kausiem.

Indulis Laškovs Aizputes novada sporta centra direktors

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads