Latvijas čempionāts krosā
Ceturtdiena, 29 oktobris 2015 10:58

 Aizputes novada skrējēji rudens sezonu veiksmīgi noslēdz ar Latvijas čempionātu krosā, kas jau otro gadu notika Carnikavas kalnainajā slēpošanas trasē. Par Latvijas čempionu titulu varēja cīnīties U16, U18, U20, kā arī Elites grupas sportisti.

U18 grupā pārliecinoši uzvaru izcīnīja Artūrs Niklāvs Medveds, kurš 8 km garo distanci veica 29:26, septītais finišēja Linards Nikolass Ņikiforovs. Meitenēm U18 grupā bija jāveic 6 km distance, šeit atkārtojās iepriekšējā gada scenārijs, kad tikai finiša taisnē trešo vietu” pazaudēja” Santa Zemture un bija spiesta samierināties ar 4. vietu. Santa distanci veica 28:08. Desmitā šajā grupā finišēja Madara Kronberga.

U16 grupā meitenēm bija jāveic 4 km. Astotā finišēja Madara Alecka,bet desmitā Marta Bādere. Sievietēm S40 grupā uzvaru izcīnīja Iveta Pūpola, bet absolūtajā vērtējumā sievietēm Iveta finišēja 5. vietā, 6 km distanci veicot 27:05.

Jaunākie dalībnieki startēja Carnikavas “Zibens skrējiena” ieskaitē. Šeit labi skrēja Madara Pūpola,Reičela Rone, Renāte Ausmane,Ieva Lavrova, Gusts Roģis, Lauris Aleckis, Lauris Ačilovs un Niks Birkenfelds.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads