Skrien Latvija piektā sezona noslēgusies
Ceturtdiena, 29 oktobris 2015 10:57

 Ar svinīgu pasākumu Siguldas Kultūras centrā noslēdzās Skrien Latvija piektā sezona, kad tika apbalvoti kopvērtējuma uzvarētāji gan absolūtajā vērtējumā 5,3 km, 10,6 km un 21,098 km distancēs, gan vecuma grupās, kā arī komandu vērtējumā. Absolūtajā vērtējumā vīriešiem un sievietēm, kā arī komandām apbalvoja labāko sešinieku, bet vecuma grupās labāko trijnieku.

Arī Aizputes novada skrējēji kuplā pulkā iekļuva labāko skaitā. Absolūtajā vērtējumā sievietēm 5. vietu izcīnīja Santa Zemture, bet 6. vietu Annija Zāģere. Vīriešiem absolūtajā vertējumā otrais bija Artūrs Medveds. Vecuma grupās 1. vietu izcīnīja Artūrs Medveds, 2. vietu Annija Zāģere, Ginta Krūzēna un Linards Nikolass Ņikiforovs, bet 3. vietu Ieva Lavrova, Marta Bādere, Krista Kuzņecova.

Komanda AIZPUTE izcīnīja 2. vietu. Komandā visas sezonas garumā startēja Artūrs Niklāvs Medveds, Madars Pūpols, Arnolds Pūpols, Krista Kuzņecova,Ieva Lavrova, Annija Zāģere un Aija Tolstoja. Otra Aizputes novada komanda AIZPUTNIECES, kur startēja Ginta Krūzēna, Marta Bādere, Madara Alecka, Santa Zemture un Reičela Rone izcīnīja 5. Vietu.

Labākie skrējēji saņēma sponsoru balvas un kausus, visa vakara garumā sportistus izklaidēja grupa “Baltie Lāči”.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads