Siguldas pusmaratons
Ceturtdiena, 29 oktobris 2015 10:55

 Skrien Latvija pēdējais, septītais posms Siguldas pusmaratons skrējējus sagaidīja ar ziemīgi aukstu laiku, tikai +2 grādi startā, kas skrējējiem lika meklēt biezākas drēbes, kā arī cepures un cimdus. Saulīte tā arī neparādījās visas dienas garumā, bet tas, protams, nebija šķērslis skrējējiem sasniegt labus rezultātus, no, kā arī bija atkarīgs visas sezonas vērtējums.

Aizputnieki labi startēja 5,3 km distancē, kur savā vecuma grupā uzvarēja Artūrs Medveds, kurš šogad ir uzvarējis visos septiņos Skrien Latvija posmos. Trešais finišēja Linards Ņikiforovs, bet ar ceturtajām vietām savās vecuma grupās bija spiestas samierināties Annija Zāģere un Madara Alecka. Madarai īpaši apbēdinoši, jo pēc čipa laika, kas reģistrē sportista rezultātu Madara izcīnīja 3. vietu, bet rezultātu šajās sacensībās nosaka pēc finiša laika, tāpēc īpaši svarīgi ir startā nostāties pirmajās rindās, lai nezaudētu vērtīgās sekundes.

Labi skrēja un piektās finišēja Tīna Šalma un Santa Zemture, bet labāko sešiniekā vēl iekļuva Marta Bādere, Krista Kuzņecova, savukārt septītie bija Aija Tolstoja un Mareks Ņikiforovs. Apmierināti ar startu bija arī Gusts un Toms Roģi, Silvija Ervika.

Pusmaratona distancē devās Rainers Meiers, Maija Pūpola un savu pirmo pusmaratonu pieveica arī kazdandznieks Linards Ņikiforovs.

Komandu ieskaitē komanda AIZPUTE finišēja otrajā vietā .

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads