Tartu maratons
Ceturtdiena, 29 oktobris 2015 10:54

 Tartu maratons šogad notika jau ceturto gadu un arī šajā gadā Aizputes novada skrējēji devās uz jauko Igaunijas pilsētu, lai izmēģinātu spēkus 10 km un 42,2 km distancēs. Maratonistiem starts tika dots jau 9os no rīta, kad vēl bija diezgan rudenīgi vēss, bet gaiss ātri iesila, jo diena bija saulaina un silta, kas skriešanu padarīja īpaši jauku. Trase ,kā jau ierasts bija vienā aplī un vijās pa gan pa pilsētas ielām, gan pa Tartu apkārtnes ciematiem, pēdējie kilometri pa rudenīgi gleznaino vecpilsētu un finišs Rātslaukumā pa sarkano paklāju.

10 km distancē startēja jaunie skrējēji Artūrs Niklāvs Medveds, Linards Nikolass Ņikiforovs un Mareks Ņikiforovs. Visiem puišiem izdevās ļoti labs starts, visi finišēja ar jauniem personiskiem rekordiem. Īpaši mūs atkal priecēja Artūrs Medveds, kurš absolūtajā vērtējumā vīriešiem finišēja 5. vietā, distanci veicot33:54, bet savā vecuma grupā izcīnīja uzvaru. Cīņa par labāko sešinieku bija ļoti sīva, jo tikai uzvarētājs bija pārliecinoši atrāvies no konkurentiem, bet 2.-6. vietas ieguvēji mainījās ik pa brīdim un arī rezultāti finišā bija ļoti blīvi.

Linards distanci veica 39:43, bet Mareks 43:12, savā vecuma grupā izcīnot, attiecīgi 4. un 12. vietu.

Maratona distancē devās Maija Pūpola, kura finišēja ar ļoti pieticīgu rezultātu 3h57:29 un S45 grupā izcīnīja 7. vietu.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads