Valmieras maratons 2015
Otrdiena, 27 oktobris 2015 09:00

 Ar Valmieras maratonu aizvadīts sestais Skrien Latvija posms, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas čempionāts maratona skrējienā. Starts tika dots jau 9os no rīta, kas Aizputes novada skrējējiem nozīmēja agru celšanos, bet tas nebija šķērslis, lai arī šīs sacensības aizvadītu veiksmīgi. Maratona distancē devās Rainers Meiers, kurš šogad skrēja tempa turētāju komandā uz 4 stundām. Kā atzina skrējējs, tad ir daudz grūtāk skriet ievērojot noteiktu tempu, nekā vienkārši noskriet.

6,2 km distancē devās lielākā daļa Aizputes novada skrējēju. Absolūtajā vērtējumā vīriešiem trešais finišēja Artūrs Medveds, bet savā vecuma grupā izcīnīja uzvaru, 3. vietu šajā pat vecuma grupā izcīnīja Linards Nikolass Ņikiforovs. Meitenēm 2. vietu izcīnīja Ieva Lavrova, bet trešā vecuma grupā bija Madara Alecka. Ar ceturtajām vietām spiestas bija samierināties Santa Zemture un Marta Bādere. Interesanti, ka mūsējiem šoreiz bija daudz septītās vietas-Annijai Zāģerei, Tīnai Renātei Šalmai, Marekam Ņikiforovam, Kristai Kuzņecovai. Labāko desmitniekā iekļuva arī Reičela Rone,Ginta Krūzēna, Aija Tolstoja. Labi veicās arī Silvijai Ervikai un Renātei Ausmanei. Arī komanda Aizpute šo posmu veica veiksmīgi un kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

Pēdējais Skrien Latvija posms notiks 10. oktobrī Siguldā, kad gaidāma arī visas sezonas līderu apbalvošana. Vērtēti tiks 5 labākie rezultāti no 7 posmiem. Arī daudzi aizputnieki cīnās par vietu labāko trijniekā visas sezonas garumā.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads