Aizputes sporta vecmeistari
Trešdiena, 30 septembris 2015 12:45

Svētdien 27.septembrī Aizputes sporta vecmeistari, ar Aizputes sporta centra direktora sarūpētu transportu, devās pa Latviju medaļu medībās.

Pirmā pieturas vieta bija Babītes novadā, kur sporta kluba ’’Amazone’’ loka šaušanas stadionā, Jānis Kants un Tālivaldis Sveilis mērojās spēkiem ar citiem Latvijas loka šāvējiem. Pēc spraigām cīņām neaprīkoto olimpisko loku klasē Tālivaldis izcīnīja sudrabu bet Jānis bronzu.

Tālāk ceļš veda uz Tukumu, kur novadi , kuriem ir sporta skolas ar vieglatlētikas grupām, sacentās apvienotajās Latvijas vieglatlētikas savienības kausa izcīņā un Tukuma vieglatlētikas kluba sacensībās. Aizputes novadu, starp citu novadu , jaunajiem sporta skolas vieglatlētiem, pārstāvēja četri vieglatlētikas vecmeistari?

Neskatoties uz to, kad Aizputes dāmām bija jāsacenšas ar daudz jaunākām dalībniecēm, tas nebija par šķērsli, lai  zelta medaļas atceļotu uz Aizputi. Savās vecuma grupās, tās saņēma Zaiga Rumjanceva 100 m. skrējienā un Sandra Locika 800 m. Skrējienā.

Medaļas saskaitīja: Tālivaldis Sveilis

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads