Liepājas pusmaratons 2015
Otrdiena, 21 jūlijs 2015 14:51

 Liepāja šogad skrējējus sagaidīja ar skrējējiem ideālu laiku, ne par  karstu, ne par aukstu. Sacensību laikā arī atsvaidzinošs lietus bija klāt, bet tas skrējējus netraucēja un, kā paši sportisti jokoja, tad pēc skriešanas duša ir taisni laikā.

Uz Liepāju skriet bija devušies ļoti daudzi skrējēji arī no Aizputes. Mazākie startēja bērnu skrējienos, kas bija interesanti organizēti, jo visi bija uzvarētāji, startēja ar pirmo numuru un saņēma ļoti skaistu medaļu.

Lielākie skrējēji varēja izvēleties 5,9 km, 11 km vai 21,098 km distanci.

Aizputniekiem labi veicās 5,9 km distancē, kur savās grupās uzvarēja Artūrs Medveds, Annija Zāģere, Madara Alecka, otrās vietas izcīnīja Linards Nikolass Ņikiforovs, Ginta Krūzēna, bet trešie finišēja Madars Pūpols, Marta Bādere, Santa Zemture. Ar ceturtajām vietām bija spiestas samierināties Reičela Rone un Kadrija Pudiņa, bet labāko sešiniekā vēl iekļuva Tīna Šalma, Vanessa Alseika, bet 7. vietu izcīnīja Renāte Ausmane.

11 km distancē ceturtā savā grupā  bija Alla Radžabova Cinovska, bet piektā Krista Kuzņecova.

Pusmaratona distancē ar jaunu personīgo rekordu otrais savā grupā bija Rainers Meiers, bet Maija Pūpola finišēja trešā.

Maija Pūpola

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads