Jelgavas nakts pusmaratons 2015
Otrdiena, 21 jūlijs 2015 14:46

 Jau otro gadu Jelgavas pusmaratons tiek organizēts, kā nakts pusmaratons, kad starts galvenajām distancēm tiek dots vēlu vakarā  22:00 un daudziem skrējējiem, it īpaši, pusmaratona distancē, finišs jau ir ap pusnakti. Tas skrējienam neapšaubāmi piedod burvību, jo Latvijā tāds ir tikai viens un ir ļoti interesanti skriet pa apgaismotām ielām, cauri Jelgavas pils pagalmam.

Neskatoties uz vēlo startu sacensības bija kupli apmeklētas, startēja vairāk nekā 2000 skrējēju. Arī aizputnieki kuplā skaitā piedalījās šajās sacensībās. Savā grupā pirmais, bet absolūtajā vērtējumā vīriešiem trešais 5,3 km distancē finišēja Artūrs Medveds. Meitenēm savā grupā pirmā bija Ginta Krūzēna, bet Madara Alecka, Ieva Lavrova, Annija Zāģere izcīnīja trešās vietas. Ar ceturto vietu bija spiesta samierināties Marta Bādere.

Trešā vieta arī komandai AIZPUTE, Skrien Latvija komandu vērtējumā. Labāko sešiniekā vēl iekļuva Madars Pūpols, Linards Ņikiforovs, Aija Tolstoja, Mareks Ņikiforovs.

Pusmaratona distanci veica Maija Pūpola 1h42:28un S40 grupā izcīnīja 3. vietu, bet Rainers Meiers 1h35:57 un 7. vieta V50grupā.

Sacensības bija ļoti labi organizētas un bija padomāts par visu vecuma dalībniekiem- mazākie varēja izdraiskoties lieliskā putu ballītē, bet lielākos izkalidēja grupa „Dzelzs vilks” un uguns šovs.

Maija Pūpola

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads