Aizputniekiem veiksmīgi arī Biķernieku kalniņi
Ceturtdiena, 14 maijs 2015 08:20

 Aprīļa beigās Skrien Latvija dalībnieki pulcējās Biķernieku trasē Rīgā, lai aizvadītu skriešanas seriāla otro posmu Biķernieku pusmaratonu. Arī Aizputes skrējēji kuplā skaitā veiksmīgi pieveica Biķernieku trases kalniņus. Īpaši veiksmīgs šis posms 5,5 km distancē  izdevās Artūram Medvedam, kurš absolūtajā vērtējumā vīriešiem finišēja otrais, tikai 2 sekundes zaudējot pirmās vietas ieguvējam, protams, savā vecuma grupā Artūrs palika nepārspēts. Veiksmīgi savā vecuma grupā startēja Madara Alecka un Ginta Krūzēna, kuras izcīnīja 2. un 3. vietu. Mazliet nepaveicās Annijai Zāģerei, kura savā vecuma grupā finišēja ceturtā.

Skrien Latvija seriālā norisinās arī komandu cīņas. Šajā posmā arī aizputnieki izveidoja 2 komandas 5 km distancē. Komandā startē 7 cilvēki, bet tiek vērtēti 4 labākie . Komanda AIZPUTE pārliecinoši izcīnīja 2. vietu. Komandā startēja Artūrs Medveds, Madars Pūpols, Arnolds Pūpols, Krista Kuzņecova, Annija Zāģere un Aija Tolstoja.

Otra komanda Aizputnieces, kur startēja Santa Zemture, Marta Bādere, Ginta Krūzēna, Madara Alecka un Reičela Rone finišēja ceturtajā vietā.

Labi skrējiens izdevās arī pašiem mazākajiem, kuri startēja bērnu skrējienā – Laurim Aleckim, Ievai un Madarai Pūpolām, Nadīnai Ķemerei. Ļoti apmierināti  ar pieveikto grūto trasi bija arī Gusts Roģis, Reinis Baļevs, Ieva Lukaža, Mareks Ņikiforovs, Linards Ņikiforovs,Ralfs Šamborovskis, Kristaps Vīdmanis, Kristaps Dilkevičs,Anete Antanaviča, Terēze Džabrailova , Dāvids Ražabovs un Silvija Ervika,

Laks bija neierasti silts, kas arī apgrūtināja skriešanu. Pusmaratona distancē devās 3 aizputnieki un veiksmīgi pieveica 21,098 km garo distanci, jau otro posmu pēc kārtas, noskrienot ātrāk, kā iepriekšējā posmā Rēzeknē. Rainers Meiers distanci veica 1h:38:52, Kārlis Vīdners 1h 46:47, bet Alla Radžabova Cinovska 1h58:51.

Maija Pūpola

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads