Aizputes novada 2015.gada čempionāts florbolā noslēdzies
Pirmdiena, 13 aprīlis 2015 16:24

 Sestdien, 11.aprīlī Aizputes novada sporta centra zālē noslēdzās Aizputes novada 2015.gada čempionāts florbolā vīriešu komandām. Pēc 1 apļa turnīra, kurā piedalījās sešas komandas tika noskaidroti ceturtdaļfināla pāri:

Apriķi - PMK Puikas 6:4 un Kalvene - Milfhunters 12:0.
Pusfināla rezultāti: Dinozauri - Kalvene 9:3 un FK Hasenpoth - Apriķi 12:3.
Spēlē par 3.vietu Apriķi ar rezultātu 3:1 uzvarēja Kalveni.
Finālspēlē Dinozauri ar 8:0 bija labāki par FK Hasenpoth komandu.

1.vieta Dinozauri - Mareks Dēvits, Ričards Dēvits, Uģis Pickainis, Māris Lagzdiņš, Jānis Braže, Mareks Košeļevs, Andrejs Bahītovs, Jānis Petrēvics, Ritvars Lanka, Kaspars Antanāvičs, Lauris Zaicevs, Edgars Freimanis.

2.vieta FK Hasenpoth - Matīss Cinovskis, Ģirts Šķuburs, Kristaps Jānis Rozenbergs, Arnis Freimanis, Rūdolfs Rudzājs, Jānis Kapiņš, Normunds Lankovskis, Kalvis Cīpols, Jānis Vītols, Jānis Muižnieks, Artis Alksnis, Krists Bartašēvics.

3.vieta Apriķi - Matīss Krēže, Helmuts Bergmanis, Andis Āboliņš, Didzis Celmiņš, Toms Ķeķis, Elvijs Ķeķis, Ainis Druskins, Romāns Žabinskis, Emīls Gulbis, Oļegs Nagaicevs, Kaspars Roga.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads