Aizputes novada vieglatlēti veiksmīgi noslēdz ziemas sezonu
Otrdiena, 24 marts 2015 14:08

Vieglatlētiem ziemas sezonas sacensības telpās beigušās. Aizputes novada vieglatlētiem izdevās ļoti labi noslēgt sezonu, izcīnot godalgotas vietas gan Kuldīgas kausā 2015, kurš pulcēja sportistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un pat tālās Itālijas, gan LVS kausā . Kuldīgas kausā 3. vietu 1000 m distancē izcīnīja Ginta Krūzēna distanci veicot 3:31,53, bet Marta Bādere finišēja ceturtā. Arī zēniem trešo vietu ieguva Mareks Ņikiforovs, tiesa, Mareks finišēja piektais, bet divi pretinieki tika diskvalificēti par noteikumu pārkāpumu un Mareks varēja kāpt uz apbalvošanas pjedestāla. Personīgo rekordu 1000 m uzrādīja Artūrs Medveds 2:50,94, kas viņam ļoti spēcīgajā konkurencē deva 6. vietu. Jaunietēm šajā pat distancē piektā bija Santa Zemture, kura arī distanci veica uzrādot  personīgo rekordu 3:33,55. Labi startēja arī Kristiāna Likoste, Kadrija Pudiņa un Unīine Ungere.

Latvijas Vieglatletikas Savienība savu sezonu telpās noslēdza ar LVS kausu, kurš notika Kuldīgā.  Veiksmīgas šīs sacensības bija meitenēm 1000 m skrējējām – 2. vietu izcīnīja Ginta Krūzēna ar jaunu personīgo rekordu 3:29,92, sestā finišēja Marta Bādere, bet desmitā bija Kadrija Pudiņa. Jauniešiem, kuri dzimuši 1999. gadā un vecākiem jāstartē bija pieaugušo konkurencē. Šeit labi startēja 1500 m skrējēji- Artūrs Medveds 4:31,37 un izcīnīta 12. vieta, Santa Zemture un Aija Tolstoja uzlaboja personīgos rekordus , distanci veicot , attiecīgi 5:47,19 un 5:48,53 un izcīnot piekto un septīto vietu.