Loka Šaušanas sacensības Jaunpilī
Otrdiena, 27 janvāris 2015 09:01

24. janvārī Jaunpilī notika Latvijas Loka Šaušanas Federācijas organizētās sacensības "Latvijas atklātais čempionāts telpās IFAA", tajās startēja arī sporta kluba "Bandavas strēlnieki" biedri, kā arī S.C. Aizpute jaunie loka šāvēji. Šajās sacensībā kazdandznieks Daniels Zitmanis- Zihmanis savā vecuma grupā uzstādīja Latvijas rekordu un ieguva godpilno pirmo vietu. Savukārt Liene Krūze ieguva otro vietu, Valdis Krūze un Dagnija Zitmane Zihmane šoreiz palika ceturtajā vietā, bet nekas, citreiz arī viņiem bultas lido labāk. Rezultāti apskatāmi šeit http://archery.lv/wp-content/uploads/sacensibas/2015/Latvia-Indoor-OPEN-2015-IFAA-rezultati.pdf . Sporta klubs "Bandavas strēlnieki" ne tikai regulāri brauc uz sacensībām, bet arī sacensības organizē pie sevis, 31.janvārī Kazdangā notiks loku šaušanas turnīrs "Kurzemes bulta II" http://www.xn--bandavasstrlnieki-6fc.lv/index.php/registracija-turniram-kurzemes-bulta-ii-posms

Loku šāvēji februāra beigās gatavojas doties uz Baltijas atklāto čempionātu telpās , kas arī notiks Jaunpilī. Atliek vien novēlēt, lai labi lido bultas!

          0

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads