Ģimeņu sacensības volejbolā
Pirmdiena, 29 decembris 2014 16:51

Š.g.23.decembrī Aizputes novada sporta centra zālē notika tradicionālās sacensības Ģimeņu volejbolā. Sacensībās savu dalību pieteica 24 ģimeņu komandas, kuru sastāvā bija 2-3 dalībnieki, kas savā starpā ir radinieki.

Komandas tika sadalītas 2 grupās pēc sagatavotības un meistarības pakāpes, pa 11 un 13 komandām katrā grupā. Komandas izspēlēja grupu turnīru, kur noskaidroja ģimenes, kuras cīnīsies par godalgotām vietām.

Uzvarētāji 1 grupā un 1.vietu izcīnīja Grundmaņu ģimene - Mārtiņš un Krista, 2.vieta Rudzāju ģimene Rūdolfs un Kristaps, 3.vieta Pūpolu ģimenei Madars un Arnolds. Vēl šajā grupā piedalījās sekojošas ģimeņu komandas - Sedoli, Vecvagari, Bartašēvici, Blūmi, Kāpiņi, Mucenieki, Sīļi un Cīpoli.

2 grupā par 1.vieta ieguvējiem kļuva Cinovsku/Cveigeļu ģimene, kuras sastāvā spēlēja Emīlija, Andris un Rūdolfs, 2.vieta Freiju ģimene Uģis un Zane, 3.vieta Tauriņu ģimene Artis un Marta. Turnīrā piedalījās arī Pēku, Roņu, Jansonu, Reiņu, Puķu, Jonasu, Ladsmaņu, Ķeķu, Milleru un Lūšu/Kalniņu ģimenes.

Indulis Laškovs Aizputes novada sporta centra direktors

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads