Aizputes novada 2014.gada čempionāts telpu futbolā noslēdzies
Otrdiena, 09 decembris 2014 10:12

Svētdien, 07.decembrī tika noskaidroti Aizputes novada 2014.gada čempionāta telpu futbolā godalgoto vietu ieguvēji vīriešiem. Līdz pat pēdējai turnīra (turnīrā tika izspēlēti 2 apļi) spēlei nebija zināmi nākošie čempioni. Svētdienas spēļu rezultāti: Apriķi - Veterāni 0:0, Rokasbirzs - Cīrava 3:1, Cīrava - Veterāni 7:0, Rokasbirzs - Apriķi 4:3.

1.vieta Rokasbirzs komanda - Jānis Šterns, Ģirts Eidiņš, Raivis Ķemeris, Armīns Eversons, Matīss Grasmanis, Artis Strazds, Edgars Strazds, Andis Zāģeris, Nauris Straupenieks, Gatis Kirfs, Ervīns Jurkovskis, Mikus Ķemeris, komandas pārstāvis Guntars Sermelis;

2.vieta Veterānu komanda - Nauris Stirna, Aldis Barsukovs, Modris Mārtiņsons, Mārtiņš Saule, Roberts Figoriņš, Sandžers Tarvids, Kaspars Plikšs, Mareks Božis, Andris Cābelis Māris Ilsters, Dainis Rusmanis, Aivars Ķelpis, komandas pārstāvis Guntars Sermelis;

3.viets Cīravas komanda - Aivars Mūrnieks, Aigars Zvirbulis, Juris Kļava, Lauris Norenbergs, Sandris Norenbergs, Roberts Figoriņš, Māris Vīgriezis, Salvis Kurtišs, Gatis Lagzdiņš, Inguss Ronis, Guntis Bogdanovs, Elvis Ašmanis, komandas pārstāvis Egīls Rūtenbergs.

Par rezultatīvāko čempionāta spēlētāju ar 27 gūtajiem vārtiem kļuva Aigars Zvirbulis no Cīravas komandas.

Rezultātu tabula

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads