Aizputniekiem veiksmīgs Skrien Latvija pēdējais starts
Pirmdiena, 13 oktobris 2014 13:01

Īpaši veiksmīgs aizputniekiem izdevās Skrien Latvija pēdējais starts Siguldas pusmaratons, kurš bija ļoti labi organizēts un arī laika apstākļi bija skrējējiem pateicīgi, kas ļāva sasniegt labus rezultātus un izbaudīt jauko zelta rudeni Siguldā.

Siguldas pusmaratons šogad notika jau ceturto gadu un skrējējus sagaidīja ar jaunu trasi, jāteic, ka trase bija tā pati, tikai jāskrien bija pretējā virzienā, bet , kā atzina skrējēji, tad citādāk bija un arī interesantāk.

Starts vienlaicīgi tika dots gan 5,3 km, gan 10,5, kā arī 21,098 km skrējējiem. Pirmie finišu, protams, sasniedza 5,3 km skrējēji. Arī šajā sezonā nevienam ne reizi neizdevās pārspēt Artūru Medvedu. Artūrs finišēja pēc 17:46 minūtēm un izcīnīja kārtējo uzvaru savā vecuma grupā. Šajā pat vecuma grupām meitenēm 1. vietu izcīnīja Santa Zemture, distanci veicot 23:22, bet trešā finišēja Kadrija Pudiņa, aiz sevis piektajā vietā atstājot Ievu Lukažu. Jaunākajā grupā meitenēm 2. vietu izcīnīja Ieva Lavrova, kura distanci veica 22:30, bet desmitā un divpadsmitā finišēja Reičela Rone un Nadīna Ķemere. Veiksmīgi garo distanci pirmo reizi pieveica arī Elisa Dzeiša, kura atzina, ka nebija nemaz tik grūti. Jaunākajā grupā zēniem labi startēja Kristaps Dilkevičš, Linards Beķeris, Gusts Roģis, Rainers Ziobrovskis, Ralfs Šamborovskis, kā arī Dāvids Radžabovs, kuram šī diena bija īpaši veiksmīga, jo katrās Skrien Latvija sacensībās tiek izlozēts viens sporta pulkstenis un šoreiz laimīgā loze krita Dāvidam.  Apmierinātas ar startu bija arī Silvija Ervika, Antra Grundmane un Agita Ķemere.

Vecākajā grupā meitenēm 1. vietu izcīnīja Annija Zāģere, bet otrā finišēja Aija Tolstoja.

10, 5 km distancē Krista Kuzņecova svinēja uzvaru starp jaunietēm, bet Alla Radžabova Cinovska S40 grupā izcīnīja 7. vietu.

Pusmaratona distancē Maija Pūpola distanci veica 1h39:07 un izcīnīja 3. vietu S40 grupā, bet Rainers Meiers finišēja pēc 1h 33:14 un ierindojās 8. vietā V50 grupā.

Visas dienas garumā sportisti varēja baudīt skaistos rudens skatus un klausīties dziesmas Ineses Ērmanes un grupas izpildījumā.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads