Aizputnieki uzrāda labus rezultātus Tartu maratonā
Ceturtdiena, 09 oktobris 2014 13:43

Ar labiem rezultātiem no Tartu atgriezušies Aizputes novada skrējēji, kuri piedalījās trešajā Tartu pilsētas maratonā. Skrējēji sacentās maratona, pusmaratona un 10 km distancēs. Tartu skriešanas maratons atšķiras no līdzīgām sacensībām Latvijā ar interesanti veidotajām trasēm, kuras visas ir vienā aplī , sportisti var apskatīt pilsētu pilnībā, jo trases vijas gan pa vecpilsētas ieliņām, gan pa parku celiņiem un taciņām, gan pa pilsētas jaunajiem rajoniem, šķērsojot tiltus, dzelzceļa sliedes, turklāt maratona skrējēji vēl skrienot var apskatīt piepilsētas ciemus, igauņu zemnieku laukus un citas interesantas vietas Tartu apkārtnē.

Pirmie distancē devās maratona skrējēji. Maija Pūpola distanci veica 3 h 35:44 un kopvērtējumā sievietēm izcīnīja 10. vietu, bet S40 grupā ierindojās trešajā vietā. Sezonas rezultāts uzlabots par varāk nekā 4 minūtēm, turklāt gandarījums milzīgs finišējot Tartu Rātslaukumā pa sarkano paklāju, un arī igauņu līdzjutēji bija fantastiski visas trases garumā ik pa brīdim atbalstot skrējējus.

Pārējie aizputnieki bija izvēlējušies 10 km distanci. Ar izcilu personīgo rekordu 34:56 10 km distanci veica Artūrs Medveds, kurš vīriešiem kopvērtējumā izcīnīja 8. vietu , bet savā vecuma grupā V17 ozcīnīja 1. vietu. Krista Kuzņecova  distanci veica 48:23 un S20 grupā izcīnīja 4. vietu, bet Alla Radžabova Cinovska uzrādīja rezultātu 52:35, Mārtiņš Cinovskis 48:20, bet Arnolds Pūpols 44:55.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads