NIKE RIGA RUN 2014
Trešdiena, 24 septembris 2014 08:11

14. septembrī Rīgā Mežaparka estrādē tika aizvadīts emocionālākais sporta un labdarības pasākums, kurš šogad svinēja 5 gadu jubileju un pulcēja 9122 dalībniekus dažādās distancēs gan skrituļošanā, gan skriešanā un nūjošanā.

Aizputes novada skolas arī šogad bija ļoti aktīvas un uz pasākumu devās kuplā skaitā bērni un skolotāji no Aizputes pagasta pamatskolas, Aizputes vidusskolas, Kalvenes pamatskolas un Kazdangas pamatskolas. Aizputes vidusskolas skolniekus uzmundrināja un trasē atbalstīja arī skolas direktore, kura piedalījās nūjošanas distancē. Visi ienākumi no sacīkstēm tika ziedoti “Mazajām sirsniņām”- bērniem ar kustību traucējumiem.

Jaunākie dalībnieki devas bērnu skrējienā, kur distance vijās ap Mežaparka estrādi. Finišā mazos skrējējus sagaidīja pasaku varoņi un katrs tika pie kārumu maisiņiem no “Danone” un “Haribo”, kā arī saņēma piemiņas medaļu.

Izturīgākie skrējēji startēja 5 km un 10 km distances, bet vecāko klašu skolēni piedalījās 4*2,5 km skolu stafetes skrējienā, kur katram dalībniekam bija jāveic 2,5 km gara distance,kura vijās pa Mežaparka celiņiem.

7.-9. Klašu stafetes skrējienā labi veicās Aizputes zēnu komandai “Laimes hormone endorfīni”, kuri izcīnīja uzvaru un balvā saņēma ceļojumu ar Tallink uz Stoholmu, turklāt līdzi ņemot savus klases biedrus un skolotājas.

Maija Pūpola

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads