Aizputnieki skrien arī Jūrmalas pusmaratonā
Trešdiena, 24 septembris 2014 08:06

6.septembra rītā Jūrmalas pusmaratons skrējējus sagaidīja ar ļoti jauku un siltu laiku, atmosfēra Dzintaru pludmalē bija skriešanai ideāla un nelielā ēna Jūrmalas ielās priecēja sportistus un ļāva sasniegt labus rezultātus, jo arī trase bija līdzena.

Starts pusmaratona un 10,5 km distances tika dots agrāk, nekā ierasti sacensībās, jau 10:00. Pusmaratona distance Maija Pūpola uzrādīja rezultātu 1h 42:15 un S40 grupā izcīnīja 1. vietu, cīņa bija sīva , jo otrās vietas ieguvēju viņa apsteidza tikai par 15 sekundēm. 10, 5 km distance 5. vietu izcīnīja Krista Kuzņecova, kura distance veica 52:19.

Bērnu distances bija izveidotas pašā pludmalē un bērni atkarībā no vecuma veica dažāda garuma distances skrienot pa pludmales smiltīm. 2004.-2005. gadā dzimušo meiteņu grupā 1 km distance pārliecinoši uzvarēja Ieva Pūpola, distance veicot 3:57, bet otro vietu izcīnīja Madara Pūpola , māsai zudējot 8 sekundes.