Jelgavas nakts pusmaratons
Piektdiena, 25 jūlijs 2014 14:54

Pašā vasaras vidū ar naksnīgu finišu Jelgavā notika nakts pusmaratons, kas vienlaicīgi bija arī Skrien Latvija 4. Posms. Citu sacensību vidū Jelgavas pusmaratons izcēlās ar neierasto starta laiku 20:00, naksnīgo finišu un apbalvošanas ceremoniju jau nakts tumsā. Interesanti dalībniekiem bija skriet cauri disko tunelim, kur skanēja uzmundrinoša mūzika, priecēja arī ungāru trupas „Fire Birds” uguns šovs, bet bērniem lielus priekus sagādāja putu ballīte.

Arī Aizputes novada skrējēji kuplā pulkā ņēma dalību šajās sacensībās. Bērnu skrējienos labi veicās Ievai Pūpolai, kura finišēja piektā, bet Madara Pūpola un Nadīna Ķemere izcīnīja astoto un trīspadsmito vietu.

5,3 km distancē uzvaras laurus atkal plūca Artūrs Medveds, kurš distanci veica 19:06, bet godpilno trešo vietu izcīnīja Linards Ņikiforovs, apsteidzot savu brāli Mareku, kurš izcīnīja 4. vietu un Madaru Pūpolu, kurš finišēja 13. Jāpiebilst , ka zēni jau dienā bija ar labiem rezultātiem startējuši Latvijas čempionātā U16 grupai un arī šis naksnīgais skrējiens viņiem grūtības nesagādāja, tāpat, kā Santai Zemturei starp meitenēm, jo Santa 5,3 km distancē izcīnīja 2. vietu, savai Latvijas čempionāta medaļai pievienojot vēl vienu panākumu.

Vecākajā grupā meitenēm 1. vietu izcīnīja Annija Zāģere, bet starp sievietēm 6. vietā finišēja Krista Kuzņecova. Šajā grupā finišēja rekordliels dalībnieku skaits-134 dalībnieces. Sīva konkurence izvērtās jaunākajā grupā meitenēm, kur ar 4. vietu bija spiesta samierināties Ieva Lavrova, bet piektā un sestā finišēja Madara Alecka un Marta Bādere, bet 13. vietu izcīnīja Alise Golubovska.

Zēniem jaunākajā grupā labi veicās Dāvidam Radžabovam, kurš izcīnīja 9. vietu, kā arī Kalvenes zēniem Robertam Tomsonam un brāļiem Jāim un Raineram Ziobrovskiem.

10,5 km distancē startēja Iveta Pūpola, kur S30 grupā finišēja trešā. Pusmaratona distancē devās Maija Pūpola, kura distanci veica 1h42:31 un S40 grupā izcīnīja 2. Vietu, bet Alla Radžabova Cinovska trasē pavadīja 1h53:42 un finišēja piektā šajā pat vecuma grupā. Vīriešiem V50 grupā 9. Vietu izcīnīja Rainers Meiers 21,097 km garo distanci veicot 1h39:36.

Nākošais Skrien Latvija posms notiks 9. augustā Kuldīgā.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads