Sporta rezultāti
Ulda Atvara piemiņas sacensībs
Otrdiena, 27 februāris 2018 11:36

Ulda Atvara piemiņas sacensību rezultāti

 
Aizputes novada pašvaldību 2.ziemas sporta spēles
Pirmdiena, 22 janvāris 2018 08:59

Aizputes novada pašvaldību 2.ziemas sporta spēles rezultāti

Pasākuma foto

 
Aizputes ģimeņu volejbola turnīrs 2017
Otrdiena, 02 janvāris 2018 11:04

 Aizputes ģimeņu volejbola turnīrā piedalījās 32 ģimeņu komandas no Aizputes novada, Liepājas un Kuldīgas. Ģimenes tika sadalītas 3 grupās pēc spēku samēriem un sagatavotības.

"Iesācēju" grupā 1.vieta Juriki - Kārlis, Indra un Gints, 2.vieta Pūpoli - Ieva un Madars, 3.vieta Cinovski - Hanna un Matīss, vēl piedalījās Pūpolu un Alseiku ģimenes.

Lasīt tālāk...
 
Karostas Stirnubuks
Pirmdiena, 30 oktobris 2017 09:08

 Ar ņipru lēcienu Karostā finišējis šīs sezonas pēdējais Stirnubuks, jeb taku skriešanas sacensības, kas visas sezonas garumā notika 7 posmos. Arī Aizputes novada skrējēji piedalījās šajās skriešanas sacensībās un veiksmīgi aizvadīja arī pēdējo posmu tepat tuvajā Liepājā. Skolu jaunieši startēja 5 km garajā Vāveres skrējienā.

Lasīt tālāk...
 
Stirnubuks ir lēcis arī Gaujas Senlejā
Otrdiena, 10 oktobris 2017 13:10

 Sacensību “Stirnubuks” skrējēji pirmspēdējā posmā pārbaudīja spēkus gleznainajā alu pilsētā Līgatnē. Skolu jaunieši turpina cīņas par Latvijas čempionu tituliem taku skrējienos. Līgatnes posms bija salīdzinoši grūts posms, jo bija jāpārvar daudzi kalni, rudens lietavas bija piemērcējušas arī pļavas, mežus, kas skrējējiem bija papildu pārbaudījums, dažiem pat nācās iestigušās kurpes vilkt ārā no pamatīgiem dubļiem. Aizputnieki bija ātri un izturīgi.

Lasīt tālāk...
 
Valmieras maratons
Otrdiena, 10 oktobris 2017 13:07

 Kā jau daudzus gadus ierasts,Valmiera skrējējus pulcē, lai varētu pārbaudīt spēkus maratona, pusmaratona, kā arī 10,5 km un 6,2 km distancēs. Aizputes novada skrējēji piedalījās visās distancēs.

Lasīt tālāk...
 
WE RUN RĪGA
Otrdiena, 10 oktobris 2017 11:40

 Septembra sākumā skrējēji divas dienas cīnījās par uzvarām sacensībās We Run Rīga. Atšķīrībā no citiem gadiem, kad sacensību centrs atradās Mežaparka estrādē, šogad sacensību starts un finišs bija 11. Novembra krastmalā. Tas tikai paspilgtināja daudzu skrējēju izjūtas un arī Aizputes novada skrējēji bija sajūsmā par skrējienu, it īpaši tie, kas startēja 5 km distancē.

Šis skrējiens bija nakts skrējiens, starts tika dots 22:04, kad Rīgas ielas, nami, tilti ir jau izgaismoti, kas tikai vairoja skrējēju pozitīvās emocijas. Skrējiens ir īpašs arī ar to, ka visiem skrējējiem dalībnieka numura vietā ir kvalitatīvs skriešanas krekls, ar, kuru obligāti ir arī jāstartē šajā skrējienā. Uz starta stājās vairāki tūkstoši skrējēju, aizputnieku favorīts Artūrs Niklāvs Medveds atkal demonstrēja lielisku sniegumu un izcīnīja 2. vietu, tikai 4 sekundes pašā finišā zaudējot Reinim Hartmanim. Arī pārējiem aizputniekiem bija raits solis naksnīgajās Rīgas ielās. Savās vecuma grupās Ieva Pūpola finišēja 2. vietā, Līva Skoreja 3. vietā, Santa Zemture 4. vietā, Madara Pūpola 5. vietā, Ginta Krūzēna 5. vietā, Linards Nikolass Ņikiforovs 9. vietā, Keita Upeniece 10. vietā, Marta Bādere 13. vietā. Labi skrēja arī Mareks Ņikiforovs, Marats Nadjaks, Daniels Blumbahs, Una Undīne Ungere un Sanda Upeniece.

Lasīt tālāk...
 
Karstie skrējieni augustā aizvadīti
Pirmdiena, 04 septembris 2017 16:16

 Šovasar, kad saulīte un karstais laiks bija retums, Aizputes novada skrējējiem savus galvenos startus nācās aizvadīt pamatīgā karstumā. Par karstāko pusmaratonu Baltijā tiek dēvēts Kuldīgas pusmaratons, kurš ar karstumu skrējējus nebija pārbaudījis jau vairākus gadus, bet šogad skrējēji atkal dabūja just pamatīgu tveici, kas daudziem nesagatavotiem skrējējiem beidzās ar hospitalizāciju slimnīcā. Aizputnieki startēja veiksmīgi, karstums nebija šķērslis uzrādīt labus rezultātus. Pusmaratona distancē, kas bija arī Latvijas čempionāts pusmaratonā S40 grupā 2. vietu izcīnīja Iveta Pūpola, bet absolūtajā kopvērtējumā sievietēm finišēja septītā. Pirmo pusmaratonu mūžā pieveica brāļi Mareks un Linards Nikolass Ņikiforovi. Linards junioru konkurencē ierindojās ceturtajā vietā, distanci veicot 2:11;36, bet Mareks pusmaratonu pieveica 1h 49;47, Rainers Meiers V50 grupā ar rezultātu 1h46;29 finišēja vienpadsmitais. Jaunieši startēja 5,3 km distancē, šeit jau trešo Skrien Latvija posmu pēc kārtas nepārspējams bija Artūrs Niklāvs Medveds. Labāko desmitniekā iekļuva Ieva Pūpola, Madara Pūpola, Ginta Krūzēna, Madara Alecka un Marta Bādere.

Lasīt tālāk...
 
Latvijas čempionāts 10 km šosejā
Pirmdiena, 04 septembris 2017 16:05

 Jau otro gadu Latvijas čempionāts 10 km šosejas skrējienā tiek aizvadīts Piltenē. Šogad organizatoriem bija izdevies noorganizēt, ka uz starta stājās praktiski visi šā brīža spēcīgākie Latvijas garo distanču skrējēji gan vīriešiem, gan sievietēm. Arī aizputnieki, Liepājas rajona sporta skolas audzēkņi ņēma dalību šajās sacensībās. Artūrs Niklāvs Medveds pieaugušo konkurencē izcīnīja 3. vietu ar jaunu personīgo rekordu 31:50 un saņēma bronzas medaļu, bet, protams, nepārspēts palika junioru konkurencē un saņēma arī U20 grupas zelta medaļu.

Lasīt tālāk...
 
Jelgavas nakts pusmaratons
Otrdiena, 01 augusts 2017 16:00

 Jau ceturto gadu skriešanas seriāla Skrien Latvija ietvaros Jelgavā notiek vienīgais Latvijā nakts pusmaratons. Starts tiek dots 22:15, kad jau ir mazliet krēsla, bet finišs jau ir ap pusnakti, kad ir jau tumšs. Šogad sacensībās tika sasniegts dalībnieku rekordskaits, kas ir arī visu Skrien Latvija sacensību rekords -5000 dalībnieku.Tas arī pateicoties Jelgavas pašvaldībai, jo visiem Jelgavā deklarētajiem iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties sacensībās bez maksas.

Lasīt tālāk...
 


1 lapa no 24
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads