Sporta rezultāti
Ogres Zilo kalnu Stirnubuks
Ceturtdiena, 10 maijs 2018 14:10

 Stirnubuks ir lēcis arī Ogres Zilajos kalnos, kur skrējēji aizvadīja jau šo sacensību otro posmu. Veiksmīga šī jaukā pavasara diena bija arī Liepājas rajona sporta skolas vieglatlētiem, kuri uz sacensībām bija devušies kuplā skaitā. Sporta skolas audzēkņi startēja Vāveres distancē un cīnījās par uzvarām skolu čempionāta ieskaitē. Šoreiz bija jāpieveic takas un taciņas, jāpārvar kalni un lejas 6 km garumā, kas arī lieliski izdevās.

Lasīt tālāk...
 
Līva Skoreja startē Pasaules skolu čempionātā krosā
Ceturtdiena, 26 aprīlis 2018 08:49

 Liepājas rajona sporta skolas audzēkne Līva Skoreja Latvijas meiteņu izlases sastāvā piedalījās ISF WSC Cross Contry (Pasaules skolu čempionāts krosā), kas notika Francijas galvaspilsētā Parīzē. Krosa trase bija ierīkota Eifeļa torņa apkārtnē, meitenēm bija jāveic 4155 m gara distance. Līva distanci veica 17 minūtēs un 2 sekundēs un 100 meiteņu konkurencē ierindojās 77. Vietā.

 
Tērvetes Stirnubuks
Ceturtdiena, 26 aprīlis 2018 08:08

 14. aprīļa svētdienā taku skrējēji no visas Latvijas bija pulcējušies Tērvetes dabas parkā. Sajūta bija, ka lielākā daļa Latvijas šeit sabraukusi. Jau pirmais Stirnubuka posms uzstādīja jaunu rekordu dalībnieku skaita ziņā, dalībnieku skaits jau tuvojās 5 tūkstošiem. Pat plašā parka teritorija likās par šauru, aizkavēti tika arī startu laiki, jo ļoti daudzi dalībnieki reģistrējās vēl tikai sacensību dienā, neskatoties uz to, ka pēdējā brīdī dalības maksas ir pietiekoši augstas.

Lasīt tālāk...
 
Ulda Atvara piemiņas sacensībs
Otrdiena, 27 februāris 2018 11:36

Ulda Atvara piemiņas sacensību rezultāti

 
Aizputes novada pašvaldību 2.ziemas sporta spēles
Pirmdiena, 22 janvāris 2018 08:59

Aizputes novada pašvaldību 2.ziemas sporta spēles rezultāti

Pasākuma foto

 
Aizputes ģimeņu volejbola turnīrs 2017
Otrdiena, 02 janvāris 2018 11:04

 Aizputes ģimeņu volejbola turnīrā piedalījās 32 ģimeņu komandas no Aizputes novada, Liepājas un Kuldīgas. Ģimenes tika sadalītas 3 grupās pēc spēku samēriem un sagatavotības.

"Iesācēju" grupā 1.vieta Juriki - Kārlis, Indra un Gints, 2.vieta Pūpoli - Ieva un Madars, 3.vieta Cinovski - Hanna un Matīss, vēl piedalījās Pūpolu un Alseiku ģimenes.

Lasīt tālāk...
 
Karostas Stirnubuks
Pirmdiena, 30 oktobris 2017 09:08

 Ar ņipru lēcienu Karostā finišējis šīs sezonas pēdējais Stirnubuks, jeb taku skriešanas sacensības, kas visas sezonas garumā notika 7 posmos. Arī Aizputes novada skrējēji piedalījās šajās skriešanas sacensībās un veiksmīgi aizvadīja arī pēdējo posmu tepat tuvajā Liepājā. Skolu jaunieši startēja 5 km garajā Vāveres skrējienā.

Lasīt tālāk...
 
Stirnubuks ir lēcis arī Gaujas Senlejā
Otrdiena, 10 oktobris 2017 13:10

 Sacensību “Stirnubuks” skrējēji pirmspēdējā posmā pārbaudīja spēkus gleznainajā alu pilsētā Līgatnē. Skolu jaunieši turpina cīņas par Latvijas čempionu tituliem taku skrējienos. Līgatnes posms bija salīdzinoši grūts posms, jo bija jāpārvar daudzi kalni, rudens lietavas bija piemērcējušas arī pļavas, mežus, kas skrējējiem bija papildu pārbaudījums, dažiem pat nācās iestigušās kurpes vilkt ārā no pamatīgiem dubļiem. Aizputnieki bija ātri un izturīgi.

Lasīt tālāk...
 
Valmieras maratons
Otrdiena, 10 oktobris 2017 13:07

 Kā jau daudzus gadus ierasts,Valmiera skrējējus pulcē, lai varētu pārbaudīt spēkus maratona, pusmaratona, kā arī 10,5 km un 6,2 km distancēs. Aizputes novada skrējēji piedalījās visās distancēs.

Lasīt tālāk...
 
WE RUN RĪGA
Otrdiena, 10 oktobris 2017 11:40

 Septembra sākumā skrējēji divas dienas cīnījās par uzvarām sacensībās We Run Rīga. Atšķīrībā no citiem gadiem, kad sacensību centrs atradās Mežaparka estrādē, šogad sacensību starts un finišs bija 11. Novembra krastmalā. Tas tikai paspilgtināja daudzu skrējēju izjūtas un arī Aizputes novada skrējēji bija sajūsmā par skrējienu, it īpaši tie, kas startēja 5 km distancē.

Šis skrējiens bija nakts skrējiens, starts tika dots 22:04, kad Rīgas ielas, nami, tilti ir jau izgaismoti, kas tikai vairoja skrējēju pozitīvās emocijas. Skrējiens ir īpašs arī ar to, ka visiem skrējējiem dalībnieka numura vietā ir kvalitatīvs skriešanas krekls, ar, kuru obligāti ir arī jāstartē šajā skrējienā. Uz starta stājās vairāki tūkstoši skrējēju, aizputnieku favorīts Artūrs Niklāvs Medveds atkal demonstrēja lielisku sniegumu un izcīnīja 2. vietu, tikai 4 sekundes pašā finišā zaudējot Reinim Hartmanim. Arī pārējiem aizputniekiem bija raits solis naksnīgajās Rīgas ielās. Savās vecuma grupās Ieva Pūpola finišēja 2. vietā, Līva Skoreja 3. vietā, Santa Zemture 4. vietā, Madara Pūpola 5. vietā, Ginta Krūzēna 5. vietā, Linards Nikolass Ņikiforovs 9. vietā, Keita Upeniece 10. vietā, Marta Bādere 13. vietā. Labi skrēja arī Mareks Ņikiforovs, Marats Nadjaks, Daniels Blumbahs, Una Undīne Ungere un Sanda Upeniece.

Lasīt tālāk...
 


1 lapa no 25
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads