Sporta rezultāti
Latvijas čempionāts U14 grupai
Otrdiena, 19 jūnijs 2018 08:15

 Liepājs rajona sporta skolas jaunie vieglatlēti aizvadījuši arī savas šīs sezonas svarīgākās sacensības – Latvijas čempionātu U14 grupai. Šajā grupā sacenšas vieglatlēti, kuri dzimuši 2005. un 2006. gadā. Sacensības notika Ogres stadionā un, lai varētu startēt, tad sportistiem jau iepriekš bija jāuzrāda attiecīgi rezultāti, jo čempionātā startēt var tikai spēcīgākie.Tiesības startēt čempionātā bija izcīnījuši 10 Liepājas rajona sporta skolas vieglatlēti no Aizputes, Grobiņas un Kalētiem. Labus rezultātus uzrādīja Ieva Un Madara Pūpolas, kuras 2000 m skrējienā izcīnīja sudraba un bronzas godalgas distanci veicot, attiecīgi, 7:37,15 un 7:39,74. Otrā vieta arī Kalētu sportistam Kārlim Pizikam lodes grūšanā ar rezultātu 11,94 m, Kārlim arī 4. vieta diska mešanā ar rezultātu 26,26 m.

Lasīt tālāk...
 
Stirnubuks lec Piebalgas pļavās
Otrdiena, 19 jūnijs 2018 08:11

Meža taku skrējēji jau aizvadījuši trešo sacensību “Stirnubuks“ posmu, kas šoreiz risinājās ainaviskajās Piebalgas pļavās un netipiski jau notikušajiem posmiem, šoreiz mežā ieskriet nācās tikai mazliet, jo lielākā daļa visām distancēm vijās pa ļoti skaistajām un paugurainajām pļavām. Starts un finišš dalībniekiem bija pašā Vanagkalnā, no kura pavērās burvīgs skats uz apkārtni. Arī Liepājas rajona sporta skolas audzēkņi devās uz tālo Piebalgu, lai kārtējo reizi pārbaudītu spēkus Vāveres skrējienā, kurš šoreiz bija mazliet garāks par 6 km. Vislabāk veicās Artūram Niklāvam Medvedam, kurš svinēja uzvaru gan kopvērtējumā, gan arī savā U20 vecuma grupā.

Lasīt tālāk...
 
Ogres Zilo kalnu Stirnubuks
Ceturtdiena, 10 maijs 2018 14:10

 Stirnubuks ir lēcis arī Ogres Zilajos kalnos, kur skrējēji aizvadīja jau šo sacensību otro posmu. Veiksmīga šī jaukā pavasara diena bija arī Liepājas rajona sporta skolas vieglatlētiem, kuri uz sacensībām bija devušies kuplā skaitā. Sporta skolas audzēkņi startēja Vāveres distancē un cīnījās par uzvarām skolu čempionāta ieskaitē. Šoreiz bija jāpieveic takas un taciņas, jāpārvar kalni un lejas 6 km garumā, kas arī lieliski izdevās.

Lasīt tālāk...
 
Līva Skoreja startē Pasaules skolu čempionātā krosā
Ceturtdiena, 26 aprīlis 2018 08:49

 Liepājas rajona sporta skolas audzēkne Līva Skoreja Latvijas meiteņu izlases sastāvā piedalījās ISF WSC Cross Contry (Pasaules skolu čempionāts krosā), kas notika Francijas galvaspilsētā Parīzē. Krosa trase bija ierīkota Eifeļa torņa apkārtnē, meitenēm bija jāveic 4155 m gara distance. Līva distanci veica 17 minūtēs un 2 sekundēs un 100 meiteņu konkurencē ierindojās 77. Vietā.

 
Tērvetes Stirnubuks
Ceturtdiena, 26 aprīlis 2018 08:08

 14. aprīļa svētdienā taku skrējēji no visas Latvijas bija pulcējušies Tērvetes dabas parkā. Sajūta bija, ka lielākā daļa Latvijas šeit sabraukusi. Jau pirmais Stirnubuka posms uzstādīja jaunu rekordu dalībnieku skaita ziņā, dalībnieku skaits jau tuvojās 5 tūkstošiem. Pat plašā parka teritorija likās par šauru, aizkavēti tika arī startu laiki, jo ļoti daudzi dalībnieki reģistrējās vēl tikai sacensību dienā, neskatoties uz to, ka pēdējā brīdī dalības maksas ir pietiekoši augstas.

Lasīt tālāk...
 
Ulda Atvara piemiņas sacensībs
Otrdiena, 27 februāris 2018 11:36

Ulda Atvara piemiņas sacensību rezultāti

 
Aizputes novada pašvaldību 2.ziemas sporta spēles
Pirmdiena, 22 janvāris 2018 08:59

Aizputes novada pašvaldību 2.ziemas sporta spēles rezultāti

Pasākuma foto

 
Aizputes ģimeņu volejbola turnīrs 2017
Otrdiena, 02 janvāris 2018 11:04

 Aizputes ģimeņu volejbola turnīrā piedalījās 32 ģimeņu komandas no Aizputes novada, Liepājas un Kuldīgas. Ģimenes tika sadalītas 3 grupās pēc spēku samēriem un sagatavotības.

"Iesācēju" grupā 1.vieta Juriki - Kārlis, Indra un Gints, 2.vieta Pūpoli - Ieva un Madars, 3.vieta Cinovski - Hanna un Matīss, vēl piedalījās Pūpolu un Alseiku ģimenes.

Lasīt tālāk...
 
Karostas Stirnubuks
Pirmdiena, 30 oktobris 2017 09:08

 Ar ņipru lēcienu Karostā finišējis šīs sezonas pēdējais Stirnubuks, jeb taku skriešanas sacensības, kas visas sezonas garumā notika 7 posmos. Arī Aizputes novada skrējēji piedalījās šajās skriešanas sacensībās un veiksmīgi aizvadīja arī pēdējo posmu tepat tuvajā Liepājā. Skolu jaunieši startēja 5 km garajā Vāveres skrējienā.

Lasīt tālāk...
 
Stirnubuks ir lēcis arī Gaujas Senlejā
Otrdiena, 10 oktobris 2017 13:10

 Sacensību “Stirnubuks” skrējēji pirmspēdējā posmā pārbaudīja spēkus gleznainajā alu pilsētā Līgatnē. Skolu jaunieši turpina cīņas par Latvijas čempionu tituliem taku skrējienos. Līgatnes posms bija salīdzinoši grūts posms, jo bija jāpārvar daudzi kalni, rudens lietavas bija piemērcējušas arī pļavas, mežus, kas skrējējiem bija papildu pārbaudījums, dažiem pat nācās iestigušās kurpes vilkt ārā no pamatīgiem dubļiem. Aizputnieki bija ātri un izturīgi.

Lasīt tālāk...
 


1 lapa no 25
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads