14. Maijā Draudzības velobrauciens
Ceturtdiena, 28 aprīlis 2016 08:10

Ikviens, kam ir vēlme braukt ar velosipēdu un sportiskā garā izzināt Aizputes novada kultūrvēsturisko mantojumu, ir laipni aicināts 14. maijā plkst. 13:00 uz ikgadējo Draudzības velobraucienu.

Aizputes novadā Draudzības velobrauciens aizsākās pirms 6 gadiem pēc Jāņa Šalma iniciatīvas un ar katru gadu pulcē aizvien vairāk interesentu. Arī šogad brauciens notiek Starptautiskās Ģimenes dienas ietvaros un novada gides Vitas Valdmanes vadībā dosimies uz Apriķiem, apskatot Lažas pagasta ievērojamākās vietas. Velobrauciena laikā apmeklēsim Aizputes pilskrogu ar padomju laika automašīnu remontdarbnīcu, piestāsim pie “Peldošās salas”, Padures priediena un Tebras ozolu meža; apmeklēsim Tāšu – Padures muižu un Apriķu muižu – muzeju. Atpakaļceļā apmeklēsim Neredzīgā Indriņa piemiņas vietu Ģibortos un īsi pirms Aizputes piestāsim bioloģiskajā saimniecībā “Kūdrāji”, kurā dalībniekiem būs iespēja iepazīties un iegādāties saimniecībā bioloģiski audzēto produkciju.

Velobrauciena laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar vēsturiskiem notikumiem, vietām un cilvēkiem.

Reģistrācija velobraucienam no plkst. 12:00 pie Aizputes novada sporta centra “Lejaskurzeme”, Ziedu ielā 7. Izbraukšana plkst. 13:00. Tālrunis uzziņām 29181660 vai 28617307

Organizē Aizputes novada sporta centrs “Lejaskurzeme” sadarbībā ar Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centru, Lažas pagasta pārvaldi un Apriķu muzeju.

Rīta pusē, pirms velobrauciena, aicinām apmeklēt Aizputes Pavasara gadatirgu!

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads