EVL Kurzeme 2015./2016.
Ceturtdiena, 01 oktobris 2015 11:27

 Oktobrī ar pirmajām spēlēm tiks atklāta Entuziastu Volejbola līgas Kurzeme 2. sezona. Šajā sezonā komandas cīnīsies par 650 eur lielu balvu fondu, kura ieguvējs tiks noskaidrots fināla spēlēs, kas norisināsies Aizputē.

EVL Kurzeme regulārās sezonas spēles tiks organizētas divās Kurzemes pilsētās – Aizputē un Talsos. Pirmie sezonas trīs sabraukumi tiks organizēti Aizputē, nākamie trīs – Talsos.

Arī šajā sezonā komandas aizvadīs pilnas spēles, kuras tiesās kvalificēti tiesneši un sekretariāts. Spēlētāju emocijas un spēļu labākos momentus iemūžinās fotogrāfs. Spēļu rezultāti, spēlētāju un komandas statistika, kā arī līgas jaunumi un aktualitātes tiks publicētas EVL Kurzeme mājas lapā kurzeme.evl.lv. Mājas lapā tiks izveidoti komandu un spēlētāju profili, publicēta informācija par komandu un tās spēlētājiem, atbalstītājiem un sasniegumiem. Katru mēnesi tiks noteikti līgas līderi, kuri saņems atbalstītāju balvas. Arī šajā sezonā tiks organizēta EVL Zvaigžņu spēle, kurā spēkiem mērosies labākie Kurzemes un Rīgas EVL spēlētāji.

Dalības maksa komandai par sezonu ir 350 eur. Pieteikšanās līdz 1. oktobrim, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Sīkāka informācija par sezonas norisi, pieteikšanās un apmaksas kārtību atrodama EVL Kurzeme mājas lapā sadaļā “Nolikums”.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads