Pieņemšana pie Aizputes novada domes priekšsēdētāja Aivara Šiļa
Piektdiena, 07 augusts 2015 14:58

 06.augustā Aizputes novada domē notika Latvijas Jaunatnes Olimpiādes labāko sportistu un treneru pieņemšana pie priekšsēdētāja Aivara Šiļa. Aizputes domes vadītājs pateicās sportistiem un viņu treneriem par sasniegtajiem labajiem rezultātiem Latvijas Jaunatnes Olimpiādē Valmierā, Valkā un Siguldā un pasniedza domes naudas balvas. Aizputes novads 89 pašvaldību konkurencē ieguva augsto 14.vietu ar izcīnītajām 6 medaļām apsteidzot vairākas lielās pašvaldības.

Sporta veidu treneri pastāstīja par LJO notikušajām sacensībām katrs savā sporta veidā un iezīmēja nākotnes plānus, kā arī vēlēja veiksmi audzēkņiem turpmākajās sportistu gaitās.

Jaunos sportistus un trenerus apsveica arī Aizputes novada domes deputāts Linards Tiļugs, kurš atzīmēja labāko jauniešu pozitīvo lomu kopējā Aizputes novada izglītības sistēmas attīstībā.

Aizputes novada sporta centra direktors Indulis Laškovs

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads