Šogad notiks vairāk nekā 40 sacensības pauerliftingā
Trešdiena, 14 janvāris 2015 14:10

Latvijas Pauerliftinga federācija klajā ir laidusi 2015. gada sacensību kalendāru. Informācija par sacensību norisi ir pieejama Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā http://www.powerliftings.lv/, sadaļā Kalendārs.

Šī gada laikā Latvijā norisināsies vairāk nekā 40 sacensības dažādās pauerliftinga disciplīnās. Sacensības notiks svaru stieņa spiešanā guļus ar un bez ekipējuma, svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu, spēka trīscīņā ar un bez ekipējuma un spēka divcīņā. Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka pauerliftinga sacensības ir tautas sporta veids, kuram pievērsties var ikviens sportot gribētājs neatkarīgi no iepriekšējiem sasniegumiem. Dalību sacensībās var pieteikt interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.

Kopā Latvijā notiks astoņi Latvijas čempionāti: Latvijas Čempionāts spiešanā guļus; Latvijas Neredzīgo Čempionāts spēka trīscīņā; Latvijas Čempionāts spēka trīscīņā; Latvijas Čempionāts spiešanā uz reižu skaitu – Lido kauss; 52. Veterānu sporta spēles (spiešanā guļus); Latvijas Universiāde (IV Latvijas studentu čempionāts); Latvijas Čempionāts Klasiskajā spēka trīscīņā un Latvijas Čempionāts Klasiskajā spiešanā guļus.

Latvijas mēroga sacensībās un Antidopinga nodaļas pārstāvju uzraudzībā sportisti varēs reģistrēt jaunus Latvijas rekordus. Šī brīža Latvijas IPF rekordi pieejami: http://www.powerliftings.lv/?pg=14 (izcelts zilā krāsā). Vairākos Latvijas čempionātos atlēti varēs iegūt arī apstiprinājumu kvalifikācijas normu izpildei, ieskaitot sporta meistara kvalifikāciju.

Šogad sporta komandas par 2015.gada Latvijas Kausu pauerliftingā varēs cīnīties 20 sacensībās jeb 20 Latvijas Kausa posmos. Pirmais sacensību posms norisināsies jau 31. janvārī Bauskā - Bauskas Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Latvijas Kausa posmu sacensības sniedz iespēju jaunajiem sportistiem izprast sacensību norises gaitu, apzināt savus spēkus un iepazīt citu komandu sportistus pirms doties uz lielāka mēroga sacensībām. Pagājušajā gadā Latvijas Kausa izcīņā piedalījās 57 komandas. Pēc 19. Latvijas Kausa posmiem pārliecinoši līderi bija komandas „Gulbenes K.S.P.”, „Madonas SCK” un „Rembate”.

Lai 2015. gads aizritētu sportiskā noskaņā, Latvijas Pauerliftinga federācija aicina jaunos sporta censoņus pārbaudīt savu spēku un piedalīties dažādās Latvijas pilsētās notiekošajās pauerliftinga sacensībās, ņemt līdzi līdzjutējus un aktīvi pavadīt brīvo laiku.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Norberte
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Pauerliftinga federācija
Biedrība Spēka Pasaule www.sp.lv, www.powerliftings.lv
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , mob.tālr.: +371 287 52 793

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads