Sporta centrs "Lejaskurzeme"

Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME"
Adrese:
Ziedu iela 7, Aizpute, LV-3456
tālr./fakss 63454550, mob.tālr. 29181660
e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 Pašvaldības iestāde Aizputes novada sporta centrs „Lejaskurzeme” ir saimnieciska organizācija, kuras pārziņā ir nodotas sekojošas sporta bāzes – sporta halle un pludmales volejbola laukumi Ziedu ielā 7, stadions Saules ielā 9, sporta komplekss Saules ielā 9, kurā ietilpst trenažieru zāle, galda spēļu zāles novusam, šaham un dambretei ar palīgtelpām, āra sporta spēļu laukumi basketbolam, volejbolam, handbolam un tenisam, kā arī pludmales volejbola laukumi, Šautuve Saules ielā 6. Aizputes novadā katrā pagasta pārvaldē ir sporta organizators, kura galvenais uzdevums ir nodrošināt sporta funkciju savā administratīvajā teritorijā.

2018.gadā paveikti vairāki uzlabojumi sporta bāzēs – papildināts aprīkojums trenažieru zāle sporta kompleksā, labiekārtoti pludmales volejbola laukumi, iegādāts jauns pasažieru autobuss novada sportistu vajadzībām. Aizputes novada bērnu un jauniešu sportu darbu koordinē Liepājas rajona sporta skola. Novadā no 2018.gada 1.janvāra strādā 9 treneri ar vairāk kā 250 audzēkņiem – volejbolā 3 treneri, 6 grupas 120 audzēkņi, vieglatlētikā 3 treneri, 6 grupas 80 audzēkņi, ložu šaušana 3 treneri, 4 grupas48 audzēkņi.Aizputes novadā skolnieku sportu koordinē Aizputes novada sporta skolotāju metodiskā apvienība un tiek sarīkotas vairāk nekā12 sacensībasskolu jaunatnei. Aktīvi sporta jomā darbojas sabiedriskās sporta organizācijas un sabiedriskie sporta aktīvisti pa sporta veidiem.

2018.gadā Aizputes novadā notika vairāk kā 200 dažāda mēroga sporta pasākumi. Tradicionāli norisinājās Aizputes novada sporta laureāts pieaugušajiem un Aizputes novada jaunatnes sporta laureāts. Aizputes novada sporta politikas pamatmērķis – veidot veselas, fiziski un garīgi attīstītas personības, kas, vienotas valstiskā apziņā, spēj pildīt dzīves un darba pienākumus ģimenē, sabiedrībā un valstī.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads