Aizputes Bērnu dienas centrs ”Rūķīšu namiņš”

Adrese: Ziedu iela 7,
Aizputē, LV – 3456.
e- pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Telefons:  22316924 
Centra vadītāja  - Laila Luzere

Bērnu dienas centrs ”Rūķīšu namiņš” ir Aizputes pilsētas domes pakļautībā esoša iestāde.  Centrs ir veidots pirmskolas un sākumskolas vecuma bērnu uzraudzības nodrošināšanai, kad vecākiem nav iespēju būt kopā ar bērnu, t.sk., lai veicinātu vecāku darba un ģimenes dzīves saskaņošanu. Vecāki rotaļu un attīstības centrā var atstāt bērnus uz vairākām stundām dienā speciālistu uzraudzībā tā nodrošinot bērnu kvalitatīvas uzraudzības iespēju to attīstību veicinošos un drošos apstākļos, ar atbilstošu vidi bērnu rotaļām un spēlēm.

„Rūķīšu namiņā” notiek bērnu attīstību veicinošas nodarbības. Bērniem tiek piedāvāta  iespēja kopā ar Rūķiem iesoļot zīmēšanas un gleznošanas pasaulē, jo kopā ar tiem  krāsu ota atdzīvojas katrā rociņā.
„Rūķīšu namiņā” var satikt visu varošo Papīrgrauzi, ar kuru kopā tu varēsi locīt, griezt, līmēt  un gatavot dažādas interesantas lietas. Iepazīties ar pasaku varoņiem un nokļūt interesanto spēļu pasaulē. „Rūķīšu namiņā” tiek gaidīti ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki un citi interesenti, kuriem ir iespēja apmeklēt izglītojošas seminārnodarbības par dažādām aktuālām tēmām.

Kas gan būtu mūsu kopīgā mācīšanās un rotaļas bez jaukiem svētku un atpūtas brīžiem? Kopīgi Ziemassvētki, kopīgi prieki, bēdas un rūpes. Pie mums ir mierīga darba un rotaļu atmosfēra, jauka un mīlīga rotaļu telpa, skolotāja un auklītes, kuras ar lielu mīlestību sagaida  katru bērniņu, kurš atnāk pie mums.

Jā, un, ja tas viss ieinteresējis arī Tevi, tad zini, ka šīs lietas notiek:  Bērnu dienas centrā „Rūķīšu namiņš” un tiksi ļoti gaidīts katru darba dienu no 10.00 - 18.00

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads