"Bēbīšu Skoliņa"

Informatīvs materiāls par notikumiem centriņā "Viss mazuļiem"

Dāvāsim savam bērniņam laiku

Aicinām māmiņas un bērniņus, vecumā līdz 3 gadiem, uz “Bēbīšu skoliņu”, kur mēs kopīgi ar bērniņiem apgūstam jaunas, attīstošas rotaļas, dziedam, dalamies pieredzē un pavadām laiku sadraudzībā. “Bēbīšu skoliņā”  1 reizi mēnesī tiek pieaicināti dažādi speciālisti.

Tuvāka informācija un pieteikšanās pa tālruni 28201020.
Vienmēr ar prieku gaidām Tieši Jūs!

line

Vecākiem un mazuļiem!
IZVĒLIES ATBILSTOŠI SAVĀM INTERESĒM UN VAJADZĪBĀM!

Vecākiem un mazuļiem!
„Bēbīšu skoliņa” – mazuļi, kopā ar vecākiem darbojas caur dziesmām, attīstošām rotaļām, masāža. Tā tiek attīstīta bērna fiziskā un emocionālā pasaule.
Nodarbības – otrdienās un ceturtdienās plkst.11.00, vecums līdz 3 gadiem.

Jūsu mazuļiem!
Rotaļu-pieskatīšanas grupa – vecāki var atstāt savus mazuļus drošā auklīšu uzraudzībā. Mazuļiem ir iespēja iepazīties ar citiem bērniņiem, spēlēties, dziedāt, pastaigāties.
Grupa darbojas katru darba dienu no plkst.8.00-17.30, vecums līdz 5 gadiem.

Jūsu mazuļiem!
Runas attīstības nodarbības – 1 x nedēļā iespēja piedalīties runas attīstības nodarbībā, kuru vada logopēds. Ir iespējama arī individuāla konsultācija. Vecums no 2,5 – 6 gadiem.

Jūsu mazuļiem!
Koriģējošās vingrošanas nodarbības – 1 x nedēļā iespēja piedalīties vingrošanas nodarbībās, stājas, atsevišķu muskuļu grupu trenēšanai, vingrināšanai. Vada koriģējošās vingrošanas speciālists. Ir iespējamas arī individuālas nodarbības. Vecums no 3-6 gadiem.

Topošajām māmiņām!
Relaksējošās pēcpusdienas grūtniecēm – 1 x nedēļā iespēja sanākt kopā, lai rastu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, veiktu atsevišķus vingrojumus, kā arī 1 x mēnesī tiek pieaicināts speciālists par aktuāliem jautājumiem.

Vecākiem!
Tematiskie vakari – 1 x nedēļā iespēja pulcēties tematiskajos vakaros par dažādām vecākiem aktuālām tēmām. Katru mēnesi savs tēmu cikls. 1x mēnesī par izvēlēto tēmu tiek pieaicināts speciālists.
Tematiskie vakari notiek ceturtdienās plkst.17.00.

Tas viss – Kuldīgas ielā 10, Aizputē (ieeja no sētas puses). Sīkāka informācija vai pieteikšanās pa telefonu 28201020 vai arī darba dienās minētajā adresē.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads