Aizputes novada vokālie kolektīvi atgriežas no skates Medzē
Otrdiena, 15 marts 2016 15:25

 Vēl kādu dziesmu spējam
Padziedāt kopā ar vējiem,
Kopā ar lietu un sniegiem,
Par neko lielu, par niekiem,
Reizēm ar smaidu dziedam,
Reizēm caur asarām – ziedam

Skaistā, saulainā, pavisam pavasarīgā sestdienā, 12. martā 5 Aizputes novada kolektīvi Medzes KN piedalījās Liepājas koru apriņķa vokālo ansambļu skatē.

Vokālo ansambļu sniegumu vērtēja profesionāla žūrija:

Ilze Valce – Liepājas koru apriņķa virsvadītāja, Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku virsdiriģente, Ints Teterovskis - Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku virsdiriģents, kora "Balsis" mākslinieciskais vadītājs, Baiba Veismane – Rezonga – Talsu vokālā pedagoģe.

Esam lepni par saviem dziedātājiem, jo žūrijas vērtējums skatē - Cīravas sieviešu vokālais ansamblis „Priekā”, vadītāja Lāsma Jūrmale– 1. pakāpe, Aizputes KN vīru vokālais ansamblis „Kurši”, vadītāja Vineta Snipke- 1. pakāpe, Apriķu TN vokālais ansamblis ”Dzirkstele”, vadītāja Landra Valdmane-1. pakāpe, Kalvenes KN sieviešu vokālais ansamblis „Noskaņa”, vadītāja Daiga Ozola- 1.pakāpe, Kalvenes KN sieviešu vokālais kvartets, vadītāja Daiga Ozola - 1. pakāpe.

Uz otro konkursa kārtu Kuldīgā dosies Cīravas sieviešu vokālais ansamblis „Priekā”, vadītāja Lāsma Jūrmale.

Visiem dziedātājiem novēlu – sadziediet! Rādiet, ko protat! Kāpjat uz skatuves ar mirdzošām acīm un prieku sirdī, tas aizrauj un saviļņo arī klausītājus!

Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads