Karaoke kruīzs Baltijas jūrā
Trešdiena, 13 maijs 2015 10:14

Pirmoreiz Latvijā notiek nebijis muzikāli izklaidējošs šovs – "Vējabrālis" Frīdis meklē Latvijas karaoke karali - Karaoke čempionāts!

Tā ir jauna iespēja jautri pavadīt vakaru un pēc šova atpūsties karaoke ballītē – uz kuru tiek aicināti visi, kas pazīst vai arī ir gatavi apgūt jaunu izklaidi nedēļas darba spriedzes noņemšanai – karaoke! Karaoke Čempionātā katram ir iespēja ne tikai klausīties citus, bet arī pašam dziedāt karaoke un cīnīties par titulu - Latvijas Karaoke TV čempions!

Jau no janvāra mēneša, notiek šova tiešraides Rīga TV 24 studijā, kur Karaoke dziedātājus ik piektdienu vērtē skatuves profesionāļu žūrija. Čempionāts risinās vairākās kārtās un katrā nākamajā kārtā nokļūst tikai labākie.

16. maijā uz TALLINK prāmja notiks Baltijas jūras karaoke čempionāta fināls. Šajā čempionātā startēs labākie karaoke dziedātāji no visas Latvijas, kuri cīnīsies par Latvijā Pirmo Karaoke TV čempiona titulu.

Ar skanīgām dziesmām, karstām dejām, 30. aprīlī Aizputes kultūras namā notika Kurzemes reģiona Karaoke Čempionāts, kura dalībniekiem būs iespēja izcīnot uzvaru, piedalīties Karaoke finālā. Kurzemes reģiona Karaoke Čempionātu vadīja atraktīvais DJ ZVĒRS.

Latvijas Karaoke Čempionāta uzvarētājs tiks noskaidrots finālā - 16. maijā uz prāmja TALLINK.

Latvijas Karaoke Čempionāta finālā 16. maijā uz prāmja TALLINK, Kurzemes reģionu pārstāvēt izcīnīja Nadīna Rudzīte / Aizpute / un Irīna Lūka / Liepāja /.

Paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās Kurzemes reģiona Karaoke Čempionātā, bet uzvarētājām novēlam izdošanos Pirmajā Latvijas Karaoke Čempionāta finālā 16. maijā uz prāmja TALLINK!

Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads