Putnu dienas labie darbi!
Ceturtdiena, 30 aprīlis 2015 08:15

Kazdangas muzejā 2015.gada 7.aprīlī notika Putnu dienas pasākums. Šajā reizē visa uzmanība tika pievērsta ūdensputniem. Ornitologs Jānis Bētiņš mūs visus iepazīstināja ar ūdensputnu daudzveidību, to gredzenošanu, iemācīja atšķirt gulbju, dzērvju un zosu lidojošo kāšu dziesmas, iepazīstināja ar galvenajiem ūdensputnu ienaidniekiem un uzzinājām, kuri putni, savukārt ir lieliski ligzdu sargi.

Katrai klasei un arī PII „Ezītis” bērniem bija iespēja redzēt un piedalīties meža pīļu ligzdiņu izgatavošanā. Tā kā tās dabā jāizliek tad, kad vēl ir ledus, tad meža pīles jaunās mājvietas varēs meklēt nākamajā pavasarī!

Paldies kuplajam apmeklētāju pulkam šajā reizē un tiksimies ziemā, uzstādot ligzdiņas dabā!

Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma

 

 

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads