Divpadsmito reizi Lielajos Lasīšanas svētkos
Piektdiena, 06 marts 2015 09:19

 28.februārī Cīravas bibliotēkas projekta “ Bērnu un jauniešu žūrija” dalībnieki devās uz Lielajiem Lasīšanas svētkiem Ķīpsalā, lai piedalītos projekta 15 gadu jubilejas pasākumā. Cīravnieki svētkus apmeklē jau 12. gadu un  ir viena no ilggadējām un darbīgām Bērnu un jauniešu žūrijām Latvijā.

Svētkos bija iespēja tikties ar iemīļoto grāmatu autoriem, uzzināt, kuras no izlasītajām grāmatām ieņēmušas godalgotās vietas, saņemt dāvanas un noklausīties grupas “Triānas parks” koncertu. Jubilejas reizē tika demonstrēta LNB veidotā dokumentālā filma “ Bērnu žūrija”, kurā, starp citu, ir arī stāsts par mums.

Filmu skaties šeit: http://www.lasamkoks.lv/lat/bernu_un_jauniesu_zurija/jaunumi/553-gramatas-jalasa-uzreiz

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads