Aizputes novada amatiermākslas kolektīvu koncerts Kazdangā!
Piektdiena, 09 maijs 2014 15:30

30. aprīlis - Aizputes novada amatiermākslas kolektīvu , kultūras, muzeju, bibliotēku darbinieku svētki. Svētki, kuros skanēja mūzika, dziesmas, dimdēja deju soļi un tika runāti skaisti sirds vārdi.

Ir tādas dienas – svētku dienas, kad apsēžamies, pametam skatu atpakaļ, kad padomājam par dažām lietām, par kurām ikdienā neaizdomājamies. Šādas dienas ir nepieciešamas, lai saprastu, ka lietas, kas šķiet tik pašsaprotamas, nerodas no nekā. Aiz tām stāv cilvēki, kuri tās padarījuši tādas, kādas tās ir. Šos cilvēkus sauc par kultūras darbiniekiem. Darbs kultūras namā ir dzīvesveids, kuru mēs paši izvēlamies. Mums patīk sagādāt cilvēkiem prieku, kamēr mūsu darbs kādam būs vajadzīgs, mēs to darīsim!

Lai sokas, lai izdodas viss iecerētais. Par prieku un lepnumu mums!

Amatiermākslas kolektīvs, tā ir viena balss, viens solis, tā ir viena sirds un dvēsele.

Skatītājs, klausītājs, skatuve, tas netveramais, bet sajūtamais, tas, kas spēj nodrošināt amatierkolektīva darbību – emocijas, ko sniedz šis darbošanās process kopumā. Emocijas, kuras tiek pārdzīvotas un izdzīvotas. Vienalga, vai tas ir mēģinājuma process vai koncerts. Vai tiek dziedāts, dejots, muzicēts dziesmu svētku estrādē starp tūkstošiem, vai dažiem desmitiem klausītāju kultūras nama zālē.  Skatuve ir dāsna pret visiem, kuri uz tās kāpj ar patiesu sirdi, rūpīgu un nesavtīgu darbu.  

Lai Jūsos vienmēr saglabājās tā uguntiņa, ar kuru Jūs savās dejās, dziesmās, rotaļās aizdedziniet daudzu skatītāju sirdis un, lai tā no jauna sauc Jūs kopā sadoties rokās.

Pilns lai ir radošo ideju pūrs!

Šādi svētki, ar amatiermākslas kolektīvu koncertu, saviesīgu burziņu, skaistajā, ziedošajā aprīlī, Aizputes novadā nu jau ir kļuvuši par tradīciju, lai priecētu skatītājus un paši gūtu gandarījumu par savu sezonas veikumu.

Saņemot gandarījumu par padarīto, mēs varam dot arī saviem kolektīviem, pasākumu apmeklētājiem, tuvajiem , mīļajiem enerģiju un mīlestību.

Visi kopā mēs esam kopuši un kopsim,  jaunas radījuši  un radīsim mūsu kultūras tradīcijas!

Lai visiem priekā mirdzošas acis! Lai saule sirdī, prātos un dvēselē!

Pasākuma bildes skatīt aizputesnovads.lv bilžu galerijā

 Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads