Cīravas kultūras nama jauktajam korim 35
Trešdiena, 26 marts 2014 14:13

Sestdienas, 15. marta vakarā Cīravas kultūras nama jauktais koris svinēja savu 35. dzimšanas dienu, vispirms klausītājiem veltot svētku koncertu, bet vēlāk lustējoties jau neformālākā gaisotnē. Pasākumu kuplināja  bijušie kora dalībnieki, senioru ansamblis „Priekā”, Aizputes un  Kazdangas jauktie kori, Kazdangas pūtēju orķestris un Durbes vīru ansamblis. Viņi ne tikai sveica gaviļniekus, bet arī kāpa uz skatuves, ļaujot kora dalībniekiem mazliet atpūsties.

Īpašus sveicienus diriģentei un korim dzimšanas dienā bija sagādājis Aizputes novada domes priekšsēdētājs Aivars Šilis, kultūras komisijas vadītājs Jānis Balodis, kultūras darbu vadītāja Sanda Zālīte un Cīravas pagasta pārvaldes vadītājs Artis Čanders. Paldies viņiem par sirsnīgiem sveicieniem.

Mīļus sveicienus korim vēlēja Ilga Skābārde, kura savulaik veica Liepājas rajona kultūras nodaļas vadītājas pienākumus.

Lai gan pēdējo gadu laikā kora sastāvs kļuvis ievērojami mazāks, tas joprojām ir dziedāt gribošs, jautrs un neatlaidīgs. Īpaši liels prieks korim ir par „Zelta tenoru” Rolandu Ulmeru kurš korī dzied 35 gadus. Ar kora dziedāšanas stāžu var lepoties arī Zaiga Šille un Aivars Spārns. Viņi arī korī dziedājuši vairāk kā trīsdemit gadus.

Gadu gaitā mainījušies kora diriģenti un dziedātāji, taču kopumā kora dzīvē garš ceļš noiets, kopā augot un pilnveidojoties.

Mīļus paldies, koris veltīja saviem bijušajiem diriģentiem. Paldies, pirmai kora diriģentei Maijai Pētersonei, Artim Ābelem, Madarai Lejniecei, Ievai Peterlevicai. Bet visvairāk koris lepojas ar savu diriģenti Sintiju Pīrāgu. Sintija ir kā mazs spridzeklītis, kas aizrauj mūs. Viņai ir brīnišķīga balss. Ar savu enerģiskumu, atraktivitāti, dziedāt prasmi un mīlestību uz mūziku ir „saindējusi” arī mūs.

Arī paši kora dalībnieki pēdējā laikā kļuvuši daudz saliedētāki, jo viņus vieno ne tikai mēģinājumi un koncerti, bet arī neformāli pasākumi. Jubilejas pasākumā sajutām daudz siltuma un sirsnības, kas nāca no apkārtējiem. Tāpēc, paldies vēlamies sacīt arī visiem darba rūķīšiem, kas mums palīdzēja svētkus sagatavot.

Paldies un uz tikšanos mūsu 40.gadu jubilejā!

01
bwd  Lapa 1/2  fwd
01
02
03
04
05
06
07
08

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads