Fotogrāfiju izstāde "Bauskas bibliotēkā modē grāmatas"

Informācija 

Pasākums:
Fotogrāfiju izstāde "Bauskas bibliotēkā modē grāmatas"
Norises laiks:
01.10.2020 - 31.10.2020  
Norises vieta:
Aizputes pilsētas bibliotēka

Pasākuma apraksts

Aizputes bibliotēka aicina Aizputes novada iedzīvotājus apskatīt Bauskas Centrālās bibliotēkas kolēģu izveidotu fotogrāfiju izstādi "Bauskas bibliotēkā modē grāmatas".

Atsaucoties 2018. gada nogalē Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) izsludinātajai akcijai “Bibliotekāru mode”, Bauskas Centrālā bibliotēka izveidojusi fotoizstādi “Bauskas bibliotēkā modē grāmatas”, kura tapusi sadarbībā ar talantīgo fotogrāfi, stilisti un imidža dizaineri Danu Rodenkirhenu.

Akcijas mērķis ir parādīt bibliotekārus kā spilgtas, atraktīvas un modernas personības un lauzt sabiedrībā vēl aizvien valdošos stereotipus par bibliotekāru profesijas vizuālo veidolu.

Bauskas Centrālās bibliotēkas darbinieki tika pārvērsti par dažādiem grāmatu tēliem. Dana Rodenkirhena, rūpīgi izvēlējās 11 latviešu un ārzemju autoru grāmatas. Starp izvēlētajiem grāmatu tēliem sastopami gan mazāk zināmi tēli, gan tādi, kas pazīstami ikvienam, piemēram, “Pelnrušķīte” un “Mērija Popinsa”. Fotogrāfe iepazina bibliotēkas darbiniekus personīgi, lai piemeklētu katram darbiniekam savu tēlu ne tikai pēc vizuālās līdzības, bet, lai tos vienotu arī kopīgas rakstura iezīmes.

Šī izstāde Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Gada balvas nominācijā “Gada notikumu Latvijas bibliotēkās 2019” ieguva 3. vietu.

Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads