Cirka izrāde “Ceļojums pie Baltā Lāča”

Informācija 

Pasākums:
Cirka izrāde “Ceļojums pie Baltā Lāča”
Norises laiks:
17.10.2020  18.00 h
Norises vieta:
Cīravas kultūras nams

Pasākuma apraksts

Cirka izrāde “Ceļojums pie Baltā Lāča” ir savdabīgs brīnumaino pārvērtību triku kaleidoskops, kurā bagātīgi pārstāvēti tradicionālie cirka žanri netradicionāli teatralizētā uzvedumā. Izrāde ir svētku noskaņas caurstrāvota. To nodrošina gan fantastiskā tērpu kolekcija, kurus mākslinieki manina vienu pēc otra sekunžu laikā , nenepazūdot no skatītāju vērojošājām acīm. Izrādē dinamiski savijas burvju triki ar akrobātikas, akrobātikas, žonglēšanas un klaunādes elementi lieliskā profesionālā izpildījumā. Par īpašu jautrību mazajiem skatītājiem parūpēsies jautrie taksīši. Un,protams, Baltais Lācis!

Plānotais izrādes garums: 1 stunda bez starpbrīža.
Izrāde domāta visiem bez vecuma un valodas ierobežojuma.

Biļešu cenas sēdvietām – 6 eiro

Piedāvājam 25% atlaidi biļetei ar atsevišķu sēdvietu bērniem līdz 7 gadu (ieskaitot) vecumam (pieaugušo pavadībā).

Klēpī – bērni bez maksas līdz 3 gadu vecumam.

Biļetes nopērkamas Cīravas kultūras namā.

Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads